Quote (fahrii @ Mar 13 2010 04:22pm)
Scare? O.o
egyébként a nagy része tényleg alapmű, tudnék még hozzátenni csak lustavagyok filmcímek előkaparására
hm
mongyuk "A gépész" elég jó
nem jellemeznélek mert megsértődsz
mar editeltem de a tetejet nem tudom mert nem porgeti fel odaig a postot ez a kurva telefon
szoval alapfilmkent emlegettem es elirom a cimet, me fail, megyek is inkabb mechat tanulni

majd kesobb megnezem mennyit gyarapodott a topic, remelem sokan irnak, sok okossagot
This post was edited by Fej on Mar 13 2010 09:32am