d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Alap Filmek ~
Prev1234518Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2010 09:25am
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 13 2010 04:23pm)
ezek kozul lattam a ponyvaregenyt es a rettenthetetlent. gyuruk urat nem neztem vegig mert kibaszott hosszu es unalmas/szar

alulkulturalt vagyok? :(


én egyet se néztem végig de majd mindegyikből láttam egy félórát
nem bírok filmet nézni

1,5 óra passzivitás helyett inkabb interaktív leszek, és gamelek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 13 2010 09:27am
A hullám, nekem nagyon tetszett

Ja és a fűrész sorozatból se árt megnézni 1-2 részt.

This post was edited by josheide on Mar 13 2010 09:29am
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Mar 13 2010 09:29am
Indiana Jones trilógia
Tanú
Nincs alku /sehonnét sem tudom megszerezni :( /
Gyűrűk Ura

this -.-

egyenlőre ennyi jutott az eszembe^^majd max editelem később

This post was edited by Opsilo on Mar 13 2010 09:44am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 13 2010 09:29am
Quote (josheide @ Mar 13 2010 04:27pm)
A hullám, nekem nagyon tetszett


pedig egy hulla sosem egy szép látvány, pláne ha rólad van szó



























































hát ez szar volt

Quote (Opsilo @ Mar 13 2010 04:29pm)
Indiana Jones trilógia
Tanú
Nincs alku /sehonnét sem tudom megszerezni :( /
Gyűrűk Ura
Transformers 1,2

egyenlőre ennyi jutott az eszembe^^majd max editelem később


Transformers? Alap film? EMBER TÉRJ MÁR MAGADHOZ

This post was edited by fahrii on Mar 13 2010 09:30am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 13 2010 09:31am
Quote (fahrii @ Mar 13 2010 04:22pm)
Scare? O.o
egyébként a nagy része tényleg alapmű, tudnék még hozzátenni csak lustavagyok filmcímek előkaparására
hm
mongyuk "A gépész" elég jó



nem jellemeznélek mert megsértődsz


mar editeltem de a tetejet nem tudom mert nem porgeti fel odaig a postot ez a kurva telefon

szoval alapfilmkent emlegettem es elirom a cimet, me fail, megyek is inkabb mechat tanulni :D

majd kesobb megnezem mennyit gyarapodott a topic, remelem sokan irnak, sok okossagot

This post was edited by Fej on Mar 13 2010 09:32am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 13 2010 09:31am
Quote (fahrii @ 13 Mar 2010 16:29)
Transformers? Alap film? EMBER TÉRJ MÁR MAGADHOZ


nagyon erősen vouch.
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Mar 13 2010 09:32am
Quote (Nerz8 @ Mar 13 2010 04:31pm)
nagyon erősen vouch.


ízlések és pofonok kategória.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 13 2010 09:34am
Quote (Opsilo @ 13 Mar 2010 16:32)
ízlések és pofonok kategória.


de itt most nem arról van szó, hogy sorold fel a kedvenc filmjeidet, hanem _alapművek_

robotok csapkodják egymást másfél órán keresztül szerintem közel sem nevezhető alapműnek. (najó, kicsit túloztam, de akkor is)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 13 2010 09:36am
Quote (Nerz8 @ Mar 13 2010 04:34pm)
de itt most nem arról van szó, hogy sorold fel a kedvenc filmjeidet, hanem _alapművek_

robotok csapkodják egymást másfél órán keresztül szerintem közel sem nevezhető alapműnek. (najó, kicsit túloztam, de akkor is)


pont ezt akartam énis írni, ilyen erővel telespammolhatjuk a topicot egy csomó hulladékkal és teljesen értelmét veszti az egész
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Mar 13 2010 09:37am
memento
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234518Next
Add Reply New Topic New Poll