Quote (josheide @ 1 Jan 2010 17:36)
Egyszerűen menjen el innen. Én se megyek olyan helyre, ahol tudom, hogy nem látnak szívesen.
elég retard van akit kevesen látnak itt szívesen,szerintem gicca mostanában normálisan próbált viselkedni.Nem tudom hogy anno miket művelhetett,biztos kiérdemelte.
Egy esélyt adhatnál neki te is meg más is,azaz ne vegyétek észre hogy itt van,pont mint ricinél,greendaynél vagy ahogy anno csököttnél meg a többieknél

btw Rici,neked új számod van vagy ki van kapcsolva egész nap?
This post was edited by hun_jozef on Jan 1 2010 12:35pm