d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev12345197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 24 2009 06:29am
Quote (bavar01 @ 24 Dec 2009 13:27)
Ahol a requesteket is látják? Oo


gondolom olyasmi, annyira nem tud izgalomba hozni
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Dec 24 2009 06:29am
Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 13:28)
jaja na erröl beszélek valahol tuti voteolnak hogy banned legyen xy... nem csak valami bannolja és pá



csináljak neked egy klassz siget?


csak njag bannolhat..
Member
Posts: 3,850
Joined: Oct 23 2009
Gold: 1.65
Warn: 60%
Dec 24 2009 06:30am
greeday takarodj innen basszon meg az isten ne égesd magad

Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 06:31am
Quote (EvilSosa @ Dec 24 2009 01:30pm)
greeday takarodj innen basszon meg az isten ne égesd magad


Quote (Baleee @ Dec 24 2009 01:29pm)
DE AZÉRT ESSZÉKET IS TUD ÍRNI A BÖLCSESSÉGÉRŐL ÉS ÖNMAGA MAGASZTALÁSÁRÓL! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


latom jo lesz ez a topik is
na afk
megyek haza
!!
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 24 2009 06:31am
Quote (fleSs @ Dec 24 2009 01:29pm)
csak njag bannolhat..


komolyan?

akkor njaggal kapcsolatba kerültem mikor bannolta a hsg accom? :rolleyes: omg :wub:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 24 2009 06:31am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 24 Dec 2009 13:31)
latom jo lesz ez a topik is
na afk
megyek haza
!!


Ne baszd el a szüleid karácsonyát is, inkább maradj.

Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 13:31)
komolyan?

akkor njaggal kapcsolatba kerültem mikor bannolta a hsg accom? :rolleyes: omg :wub:


Had gratuláljak elsőként!

This post was edited by josheide on Dec 24 2009 06:32am
Member
Posts: 3,850
Joined: Oct 23 2009
Gold: 1.65
Warn: 60%
Dec 24 2009 06:32am
btw én elég sokat tudnék warnal kapcsolatban kérdezni..kár hogy nem lehet
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 24 2009 06:32am
Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 14:28)
csináljak neked egy klassz siget?


Hagyd, de thx

Quote (EvilSosa @ 24 Dec 2009 14:30)
greeday takarodj innen basszon meg az isten ne égesd magad


Igazából ebben a topicban nem láttam raget-cryt-miegymást tőle.
Ennek most sok értelme volt.
Banned
Posts: 82
Joined: Dec 22 2009
Gold: 0.00
Dec 24 2009 06:33am
miért van az, hogy a haveromat bannolták jogtalanul, és njag meg pont leszarja, hogy válaszoljon egy levelére is.
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 24 2009 06:33am
Quote (bavar01 @ Dec 24 2009 01:32pm)
Hagyd, de thx



Igazából ebben a topicban nem láttam raget-cryt-miegymást tőle.
Ennek most sok értelme volt.


xD

lajo mért nem engedek hogy beszélgessünk a warnrol? :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345197Next
Add Reply New Topic New Poll