d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso Pricecheck > Tudom Hogy Van Sticky
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 23 2009 06:21pm
huh
most majdnem quoteoltam az elottem hozzászóló egyént
egy ilyen postal reagálva: : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

de nem quoteolom mert nem.

DE AZÉRT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Quote (Oberon_os @ 24 Dec 2009 00:22)
Mintha azt mondtad volna, hogy megpróbálsz picit normálisabb lenni. No, azzal hogy hazudozol nem éred el ezt.


this

This post was edited by inURFace on Dec 23 2009 06:22pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 23 2009 06:22pm
Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 00:19)
összesen körülbelül 13k fgm volt, amit scammeltek, feltörtek, keyloggoltak...


Mintha azt mondtad volna, hogy megpróbálsz picit normálisabb lenni. No, azzal hogy hazudozol nem éred el ezt.
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 23 2009 06:23pm
Quote (inURFace @ Dec 24 2009 01:21am)
huh
most majdnem quoteoltam az elottem hozzászóló egyént
egy ilyen postal reagálva: : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

de nem quoteolom mert nem.


kvotoljál bazmeg nelegyél ovis hogy jaj nem mert most épp antigreenday csapatba vok és nem szabad jaj

és igen, miota neten diozom, azota össz kb 13k fgt buktam...ami kb 7-8 d2 acc, meg 2 fontos jsp acc

Quote (Oberon_os @ Dec 24 2009 01:22am)
Mintha azt mondtad volna, hogy megpróbálsz picit normálisabb lenni. No, azzal hogy hazudozol nem éred el ezt.


mert fáradt vok + nyügös + lebalfaszoznak ezzel azzal.. áh mind1 jo8 boldog karácsonyt

This post was edited by R3m3dy on Dec 23 2009 06:23pm
Member
Posts: 2,736
Joined: Apr 13 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 23 2009 06:23pm
Quote (R3m3dy @ Dec 24 2009 01:23am)
kvotoljál bazmeg nelegyél ovis hogy jaj nem mert most épp antigreenday csapatba vok és nem szabad jaj

és igen, miota neten diozom, azota össz kb 13k fgt buktam...ami kb 7-8 d2 acc, meg 2 fontos jsp acc


ittál valami kedves barátom? picit furcsán szórnak a betűid.
pedig 10 évesen 11 pinpong verseny megnyerése...

This post was edited by kolbii on Dec 23 2009 06:24pm
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 23 2009 06:23pm
13 k fg
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 23 2009 06:24pm
Quote (kolbii @ 24 Dec 2009 00:23)
ittál valami kedves barátom? picit furcsán szórnak a betűid.


:rofl:
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 23 2009 06:24pm
Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 01:19)
összesen körülbelül 13k fgm volt, amit scammeltek, feltörtek, keyloggoltak...


Member
Posts: 3,850
Joined: Oct 23 2009
Gold: 1.65
Warn: 60%
Dec 23 2009 06:26pm
Quote (Anamy @ Dec 24 2009 02:23am)
13 k fg


:DD

annyi
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 23 2009 06:32pm
istenem greenday liargeci takarodj már el innen nem érdekelsz senkit...
mi a fasznak vered itt magadat a semmire?
januárban találkozunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll