Quote (inURFace @ Dec 24 2009 01:21am)
huh
most majdnem quoteoltam az elottem hozzászóló egyént
egy ilyen postal reagálva: : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
de nem quoteolom mert nem.
kvotoljál bazmeg nelegyél ovis hogy jaj nem mert most épp antigreenday csapatba vok és nem szabad jaj
és igen, miota neten diozom, azota össz kb 13k fgt buktam...ami kb 7-8 d2 acc, meg 2 fontos jsp acc
Quote (Oberon_os @ Dec 24 2009 01:22am)
Mintha azt mondtad volna, hogy megpróbálsz picit normálisabb lenni. No, azzal hogy hazudozol nem éred el ezt.
mert fáradt vok + nyügös + lebalfaszoznak ezzel azzal.. áh mind1 jo8 boldog karácsonyt
This post was edited by R3m3dy on Dec 23 2009 06:23pm