Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 17:26)
még az is eszembe jutott , hogy ott van realmek között ázsia szerver is , és lehet azért nem tudok csatlakozni europera, hogy lehet azt kiírtani valaki esetleg tud rá valamit? gondolom regeditbe kellene valamit baszkódni. iso help
nekem is ottvan, az tokmind1.