d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Kérdés
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 15 2009 10:26am
még az is eszembe jutott , hogy ott van realmek között ázsia szerver is , és lehet azért nem tudok csatlakozni europera, hogy lehet azt kiírtani valaki esetleg tud rá valamit? gondolom regeditbe kellene valamit baszkódni. iso help
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Nov 15 2009 10:27am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 17:26)
még az is eszembe jutott , hogy ott van realmek között ázsia szerver is , és lehet azért nem tudok csatlakozni europera, hogy lehet azt kiírtani valaki esetleg tud rá valamit? gondolom regeditbe kellene valamit baszkódni. iso help


nekem is ottvan, az tokmind1.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Nov 15 2009 10:28am
delete bncache.dat és várj ~10 percet
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 15 2009 10:29am
Quote (Vharimatras @ 15 Nov 2009 18:28)
delete bncache.dat és várj ~10 percet


töröljem ki a fájlt? vagy csak a tartalmát?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Nov 15 2009 10:30am
Quote (lacoking @ Nov 15 2009 05:29pm)
töröljem ki a fájlt? vagy csak a tartalmát?


filet

egyből újragenerálja ha újra felmész bnetre
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 15 2009 10:33am
kitöröltem

bncache :c
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 15 2009 11:01am
nem javult meg :ccccccc

kurva anyját már
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 15 2009 11:02am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 18:01)
nem javult meg :ccccccc

kurva anyját már


ezen mar gecimód felröhögtem :D
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 15 2009 12:12pm
Quote (lacketto @ 15 Nov 2009 19:02)
ezen mar gecimód felröhögtem :D


mert? azért mert nem vagyok pro?
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Nov 15 2009 12:16pm
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 19:12)
mert? azért mert nem vagyok pro?


majd gyorsan odl meg es akkor helpellek.
de classicozni kezdj el ne lodozni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll