d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > =)
Prev1234520Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 10 2009 12:23pm
ajjaj
:ph34r:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 10 2009 12:23pm
Quote (Gyuladze @ Thu, Sep 10 2009, 07:22pm)
Zomg itt van beni és bajcli, itt spammolnak velem! :wub: Ma már biztos, hogy boldogsággal fogok lefeküdni aludni! :)


bezony :wub:
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 10 2009 12:23pm
op is a faggot. nothing more to say.
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Sep 10 2009 12:25pm
Quote (beni @ Thu, Sep 10 2009, 07:23pm)
bezony :wub:


Bajcli elment. :( A tarisznyás fiú már biztos csak irodalmi hősökkel, mint pl. Gilgamesh-sel hajlandó együtt spammolni.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 10 2009 12:26pm
Quote (Psyclon @ Thu, Sep 10 2009, 06:16pm)
Valahogy nem érzem magamat annak.

Tisztázzunk pár dolgot te faszkalap.

1. Nem nagyon értem te mégis mi a jó kurva anyádra vered itt magad.
2. Az hogy a retard barátoddal lacikával aki semmivel sem külömb nállad ott köttök belém ahhol csak tudtok az valami fantörpikus. [ Pedig még emléxem lacika hogy sírt nekem msn-en, hogy így meg úgy gica... Ahhoz képest... ]
3. Ahhoz, hogy én mire költöm a pénzem neked jóformán semmi közöd nincs. Szóval arról a témáról, hogy omg omg apucika fizeti az FG-t, le lehet koccolni. Mert kurvára nem ő fizeti. Azt se tudom mikor vettem utoljára.
4. Gicához vissza térve. Röhely amit csináltok. Még ti röhögtök ki engem, meg néztek le, miközben ti úgy és ott aláztok meg egy csajt ahhol csak tudtok. És akkor én vagyok az "értelmi fogyi".
5. Hol láttad te azt valahol is hogy a barátaim itt nyalják a seggemet? Sehol nem látok egy postot se ami t úgy lehetne értelmezni, hogy nyalnak nekem. Csak a te kis análbarát társulatod köt belém ott ahol tud.
6. Nem buktam meg.
7. Egyáltalán nem vok tanulatlan. Szember a kis barátoddal Lacikával aki 20 évesen érettségizett.
8. Egyéb faszság amivel belém kötnél?


The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!

ne kanyázzal buzi gyerek :c

This post was edited by sylKE on Sep 10 2009 12:28pm
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Sep 10 2009 12:26pm
Quote (Gyuladze @ Thu, 10 Sep 2009, 20:25)
Bajcli elment. :( A tarisznyás fiú már biztos csak irodalmi hősökkel, mint pl. Gilgamesh-sel hajlandó együtt spammolni.


ez fájt
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 10 2009 12:27pm
Quote (sylKE @ Thu, 10 Sep 2009, 20:26)
The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!

ne kanyázzal buzi gyerek :c


mert mért ne? :rofl: Rohadt kis cigány szar.
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Sep 10 2009 12:28pm
szeretlek lestat.

le lehet szálni róla mert ő a legjobb ember a földön.

és sok az fgje.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 10 2009 12:28pm
Quote (Psyclon @ Thu, Sep 10 2009, 06:27pm)
mert mért ne? :rofl: Rohadt kis cigány szar.


kérsz 1 banánt ?:D
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 10 2009 12:29pm
Quote (Psyclon @ Thu, 10 Sep 2009, 19:27)
mert mért ne? :rofl: Rohadt kis cigány szar.


Do not argue with trolls – it means that they win.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234520Next
Closed New Topic New Poll