d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Joey > Redbold Lol Rofl
Prev1234516Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 08:11am
Quote (DontCryPlz @ Tue, Sep 1 2009, 03:05pm)
this

amugy mi a hiba? oO


az osszes keplet rossz
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2009 09:37am
Quote (DontCryPlz @ Tue, Sep 1 2009, 03:05pm)
this

amugy mi a hiba? oO


Bizonyára máshol mást olvasott, és most azt hiszi, hogy mindent tud.

Meg hát amúgy is... Mit csináljon egy 20 éves ember barátok, barátnő és mindennemű szociális élet hiányában? Kezdje el mocskolni a másik munkáját és csináljon hülyét magából harmincadjára is. :)
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 09:55am
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 04:37pm)
Bizonyára máshol mást olvasott, és most azt hiszi, hogy mindent tud.

Meg hát amúgy is... Mit csináljon egy 20 éves ember barátok, barátnő és mindennemű szociális élet hiányában? Kezdje el mocskolni a másik munkáját és csináljon hülyét magából harmincadjára is. :)


nem mocskolok semmit, neked komolyan nincs agyad :D egyszeruen aztmondom ra hogy rossz, azert, mert rossz, gondoltad volna? novessz mar agyat :D huszonegynehany evesen nem artana
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2009 09:57am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 03:55pm)
nem mocskolok semmit, neked komolyan nincs agyad :D egyszeruen aztmondom ra hogy rossz, azert, mert rossz, gondoltad volna? novessz mar agyat :D huszonegynehany evesen nem artana


lehet arra gondolt, hogy ha már topicot nyitsz arrol, hogy mi mekkora szar, akkor legalább beirod, hogy ugyan mégis mi szar benne, és mi lenne szerinted a jo
de csak lehet.
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 1 2009 09:58am
Quote (sylKE @ Tue, Sep 1 2009, 03:57pm)
lehet arra gondolt, hogy ha már topicot nyitsz arrol, hogy mi mekkora szar, akkor legalább beirod, hogy ugyan mégis mi szar benne, és mi lenne szerinted a jo
de csak lehet.


de nem biztos
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 09:58am
Quote (sylKE @ Tue, Sep 1 2009, 04:57pm)
lehet arra gondolt, hogy ha már topicot nyitsz arrol, hogy mi mekkora szar, akkor legalább beirod, hogy ugyan mégis mi szar benne, és mi lenne szerinted a jo
de csak lehet.


leirtam fentebb egyebkent
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 1 2009 10:00am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 04:58pm)
leirtam fentebb egyebkent


akkor mi a jó képlet?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2009 10:00am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 03:58pm)
leirtam fentebb egyebkent


Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 02:11pm)
az osszes keplet rossz


igen, ebben pont benne van, hogy mi lenne szted a helyes
:D
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 10:01am
Quote (sylKE @ Tue, Sep 1 2009, 05:00pm)
igen, ebben pont benne van, hogy mi lenne szted a helyes
:D


amig se joey se vsg nem fogja fel, hogy az ow nem 1.2kt damol, addig kar erolkodni, bvbnel is rosszul van egyebkent
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Sep 1 2009 10:02am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, 1 Sep 2009, 18:01)
amig se joey se vsg nem fogja fel, hogy az ow nem 1.2kt damol, addig kar erolkodni, bvbnel is rosszul van egyebkent


1367 -t dammal!!!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234516Next
Add Reply New Topic New Poll