Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 04:37pm)
Bizonyára máshol mást olvasott, és most azt hiszi, hogy mindent tud.
Meg hát amúgy is... Mit csináljon egy 20 éves ember barátok, barátnő és mindennemű szociális élet hiányában? Kezdje el mocskolni a másik munkáját és csináljon hülyét magából harmincadjára is.

nem mocskolok semmit, neked komolyan nincs agyad

egyszeruen aztmondom ra hogy rossz, azert, mert rossz, gondoltad volna? novessz mar agyat

huszonegynehany evesen nem artana