d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lajonak Rákos Az Anyja
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 80
Joined: Oct 7 2008
Gold: 3.56
Warn: 10%
Jul 17 2009 06:24pm
Quote (sylKE @ Sat, Jul 18 2009, 12:22am)
mekkora áladék vagy tejoég


azért ez a topic már télleg egy kicsit erős
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 17 2009 06:25pm
Quote (WoeToYouOhEarthAndSea @ Sat, 18 Jul 2009, 02:24)
még az anyád anyja is rákos, meg kurva is


Ki ez a barom?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 17 2009 06:25pm
Quote (Sorvat @ Sat, Jul 18 2009, 12:24am)
azért ez a topic már télleg egy kicsit erős


mondom okj
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jul 17 2009 06:26pm
Quote (xLestatx @ Sat, Jul 18 2009, 12:25am)
Ki ez a barom?


a te anyád is rákos
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 17 2009 06:26pm
Quote (WoeToYouOhEarthAndSea @ Sat, 18 Jul 2009, 02:26)
a te anyád is rákos


Ezt nem kellett volna ;)
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 17 2009 06:26pm
Quote (WoeToYouOhEarthAndSea @ Sat, Jul 18 2009, 01:26am)
a te anyád is rákos


mindenkiben vannak rákos sejtek
te linkelted
balfasz
nyomorék
Member
Posts: 2,736
Joined: Apr 13 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 17 2009 06:27pm
Quote (xLestatx @ Sat, Jul 18 2009, 01:26am)
Ezt nem kellett volna ;)


Most hozol valakit aki jól mekfigyelmezteti? Istenem... Milyen szánalmas visszaélni a donorstaroddal...
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jul 17 2009 06:27pm
Quote (xLestatx @ Sat, Jul 18 2009, 12:25am)
Ki ez a barom?


mesh
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jul 17 2009 06:27pm
Quote (xLestatx @ Sat, Jul 18 2009, 12:26am)
Ezt nem kellett volna ;)


nem én tehetek róla baszki
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 17 2009 06:27pm
Quote (kolbii @ Sat, Jul 18 2009, 01:27am)
Most hozol valakit aki jól mekfigyelmezteti? Istenem... Milyen szánalmas visszaélni a donorstaroddal...


MIEN SZÁNALMAS EGY FENEYEGETÉS UTÁN EGYBŐL AZT GONDOLNI H DONORSTARRAL VISSZAÉLVE MODERATORT HIV :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
TÖMÉNY RL BASZDMEG:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll