d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Vallás
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 14 2009 04:12am
Quote (Alestorm @ Tue, Jul 14 2009, 02:17am)
nope
meg se vagyok keresztelve


ez
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jul 14 2009 07:39am
Quote (Aston @ Tue, Jul 14 2009, 07:38am)
dehogy vagyok..


isten ments
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Jul 14 2009 07:53am
még mindig nem vagyok vallásos :/
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jul 14 2009 07:54am
nem, de egy +1re jó volt
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 14 2009 07:54am
Quote (Mesh2_returned @ Tue, 14 Jul 2009, 02:30)
LoL RoFL


XDDDDD

amúgy nem
Member
Posts: 430
Joined: Nov 10 2008
Gold: 0.00
Jul 14 2009 08:15am
Szerintem akár vallásosnak mondjuk magunkat, akár nem, akkor is a keresztény értékrendek szerint élünk és azok szerint lettünk felnevelve. A 10 parancsolat úgymond alapjaként szolgál a morális értékrendünknek, még ha el is utasítjuk a vallásosságot. Én sem tartom magam vallásosnak, mégis a keresztény vallás "szabályai" szerint élek. Nem hiszem, hogy ki lehet zárni a vallásosságot, az életünkből...
Na megyek iszok egy gyógysört ^_^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 14 2009 08:16am
Quote (Nemela @ Tue, Jul 14 2009, 03:15pm)
Szerintem akár vallásosnak mondjuk magunkat, akár nem, akkor is a keresztény értékrendek szerint élünk és azok szerint lettünk felnevelve. A 10 parancsolat úgymond alapjaként szolgál a morális értékrendünknek, még ha el is utasítjuk a vallásosságot. Én sem tartom magam vallásosnak, mégis a keresztény vallás "szabályai" szerint élek. Nem hiszem, hogy ki lehet zárni a vallásosságot, az életünkből...
Na megyek iszok egy gyógysört ^_^


Gondolom a 10 parancsolatból jó esetben 5-öt nem tartasz be.
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jul 14 2009 08:16am
meshnek miota van 40%ja?
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jul 14 2009 08:23am
Quote (Frostler @ Tue, 14 Jul 2009, 16:16)
meshnek miota van 40%ja?


de legalább van :mellow:
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll