Quote (Mesh2_returned @ Fri, Jul 10 2009, 06:07pm)
de azért mindenki azthiszi hogy szar vagy, és még szánalmas is .ddddddddddddd
nem mindenki mert 3an szavaztam a nemre és 1 az igenre és 17en az igen, és mellette még szánalmas is-ra :)))
This post was edited by baxy016 on Jul 10 2009 12:08pm