d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hiszel Istenben?
Prev1234531Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2009 03:05pm
nem
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2009 03:07pm
Quote (Oberon_os @ Fri, 29 May 2009, 22:05)
Igen. Rohadék protestáns vagyok, akármennyire is ciki "manapság".



nem piszkálásképp, de mennyire ismered a keresztény vallásokat? :)


A kereszténységben az istenségkép egyértelműen a görög/római mintára épített emberszerű isten.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 29 2009 03:07pm
Quote (Saenchai @ Fri, 29 May 2009, 23:04)
abban az istenben,amit a keresztény vallás hirdet nem...
kell lennie valami magasabb erőnek,amit tekinthetünk akár istennek,de az nem 1 szakállas bölcs öregember...


amúgy így vagyok ezzel én is
de mivel lac2uska baszott normálisan válaszolni a kérdésemre, így én csak hányogatok majd ebbe a topikba
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 29 2009 03:08pm
blöeh
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2009 03:08pm
Quote (ElCapitano @ Fri, 29 May 2009, 21:07)
A kereszténységben az istenségkép egyértelműen a görög/római mintára épített emberszerű isten.


uhhhhh. ez így első körben durva
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2009 03:08pm
sok itt az ateista :c
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 29 2009 03:08pm
Quote (Moonflow @ Fri, 29 May 2009, 23:03)
Melyik bemeneten keresztul?


az agyin
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 29 2009 03:08pm
LoL RoFL...

az én apám pap, és mindkét nagyapám is pap, a sógorom is pap, tizenegy nagybátyámból tíz pap, negyvenkét unokatesómból több mint tíz pap (vagy papnövendék), görög katolikus vallású vagyok, gyakorlatilag a templomban nőttem fel.

Jó a kérdés: Hiszel Istenben?

IGEN!

Szeretem az Istent, mindennap olvasom a Bibliát, minden vasárnap, és héköznap is elmegyek a templomba, ha tehetem.
Nálam nagyon erős az érzelmi kötődés Istenhez, és az értelmi megfontolás is.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 29 2009 03:09pm
ezt így nem tudom eldönteni, sorry

Quote (ToldiSenior @ Fri, May 29 2009, 09:08pm)
LoL RoFL...

az én apám pap, és mindkét nagyapám is pap, a sógorom is pap, tizenegy nagybátyámból tíz pap, negyvenkét unokatesómból több mint tíz pap (vagy papnövendék), görög katolikus vallású vagyok, gyakorlatilag a templomban nőttem fel.

Jó a kérdés: Hiszel Istenben?

IGEN!

Szeretem az Istent, mindennap olvasom a Bibliát, minden vasárnap, és héköznap is elmegyek a templomba, ha tehetem.
Nálam nagyon erős az érzelmi kötődés Istenhez, és az értelmi megfontolás is.


sorry nekem ez blöehh...

This post was edited by inURFace on May 29 2009 03:09pm
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
May 29 2009 03:09pm
Én a padlószőnyegben hiszek.

Quote (ToldiSenior @ Fri, 29 May 2009, 23:08)
LoL RoFL...

az én apám pap, és mindkét nagyapám is pap, a sógorom is pap, tizenegy nagybátyámból tíz pap, negyvenkét unokatesómból több mint tíz pap (vagy papnövendék), görög katolikus vallású vagyok, gyakorlatilag a templomban nőttem fel.

Jó a kérdés: Hiszel Istenben?

IGEN!

Szeretem az Istent, mindennap olvasom a Bibliát, minden vasárnap, és héköznap is elmegyek a templomba, ha tehetem.
Nálam nagyon erős az érzelmi kötődés Istenhez, és az értelmi megfontolás is.


Jéééééézusom :mellow:

This post was edited by Aston on May 29 2009 03:10pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234531Next
Add Reply New Topic New Poll