ezt így nem tudom eldönteni, sorry
Quote (ToldiSenior @ Fri, May 29 2009, 09:08pm)
LoL RoFL...
az én apám pap, és mindkét nagyapám is pap, a sógorom is pap, tizenegy nagybátyámból tíz pap, negyvenkét unokatesómból több mint tíz pap (vagy papnövendék), görög katolikus vallású vagyok, gyakorlatilag a templomban nőttem fel.
Jó a kérdés: Hiszel Istenben?
IGEN!
Szeretem az Istent, mindennap olvasom a Bibliát, minden vasárnap, és héköznap is elmegyek a templomba, ha tehetem.
Nálam nagyon erős az érzelmi kötődés Istenhez, és az értelmi megfontolás is.
sorry nekem ez blöehh...
This post was edited by inURFace on May 29 2009 03:09pm