☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ma Megyunk Ultrahangra
Prev
1
2
3
4
5
58
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 7628
Replies: 572
Track Topic
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#21
May 24 2009 03:30am
Quote (Klontar @ Sun, 24 May 2009, 10:29)
Aggodalomra semmi ok, lacketto 14, biceboca 12
én még csak most leszek 14
Saou
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold
:
0.00
#22
May 24 2009 03:30am
Quote (Klontar @ Sun, 24 May 2009, 11:29)
Aggodalomra semmi ok, lacketto 14, biceboca 12
Akkor lackettonek mar be kene lepnie a kiszbe. Hogy is van ez most, lacketto? Nem fog igy kiutalni az allam semmilyen lakast, ejnye!
Fanka
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold
:
4,937.23
#23
May 24 2009 03:31am
Quote (Klontar @ Sun, 24 May 2009, 10:29)
Aggodalomra semmi ok, lacketto 14, biceboca 12
lol'd
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#24
May 24 2009 03:35am
Quote (Saou @ Sun, 24 May 2009, 10:30)
Akkor lackettonek mar be kene lepnie a kiszbe. Hogy is van ez most, lacketto? Nem fog igy kiutalni az allam semmilyen lakast, ejnye!
nem lépek
a KKK-s tagságommal és az elveimmel is ütközik hogy belépjek a kisz-be.
Saou
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold
:
0.00
#25
May 24 2009 03:37am
Quote (lacketto @ Sun, 24 May 2009, 11:35)
nem lépek
a KKK-s tagságommal és az elveimmel is ütközik hogy belépjek a kisz-be.
És akkor egy négercsaládot elüldöztök az otthonából, s majd ott fogtok lakni?
csupi
Member
Posts: 13
Joined: Jan 29 2009
Gold
:
0.00
#26
May 24 2009 04:23am
Élmény lesz ;)
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#27
May 24 2009 04:24am
várjuk puruttyán a videót
szabika
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#28
May 24 2009 04:24am
Quote (Klontar @ Sun, 24 May 2009, 10:02)
Hogy tudsz mamád hasából jspzni?
Quote (Saenchai @ Sun, 24 May 2009, 10:05)
wifi
uramisten.... :''DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#29
May 24 2009 04:27am
Quote (szabika @ Sun, May 24 2009, 11:24am)
uramisten.... :''DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
wifi? köldökzsinóron is kilehet vezetni a lan kábelt...
sznobok, wifi.... PFF
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#30
May 24 2009 04:28am
Quote (Vharimatras @ Sun, May 24 2009, 11:24am)
várjuk puruttyán a videót
4dbe lehetőleg
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
58
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact