d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1234558Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 24 2009 03:30am
Quote (Klontar @ Sun, 24 May 2009, 10:29)
Aggodalomra semmi ok, lacketto 14, biceboca 12


én még csak most leszek 14
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 24 2009 03:30am
Quote (Klontar @ Sun, 24 May 2009, 11:29)
Aggodalomra semmi ok, lacketto 14, biceboca 12


Akkor lackettonek mar be kene lepnie a kiszbe. Hogy is van ez most, lacketto? Nem fog igy kiutalni az allam semmilyen lakast, ejnye!
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
May 24 2009 03:31am
Quote (Klontar @ Sun, 24 May 2009, 10:29)
Aggodalomra semmi ok, lacketto 14, biceboca 12


lol'd :)
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 24 2009 03:35am
Quote (Saou @ Sun, 24 May 2009, 10:30)
Akkor lackettonek mar be kene lepnie a kiszbe. Hogy is van ez most, lacketto? Nem fog igy kiutalni az allam semmilyen lakast, ejnye!


nem lépek
a KKK-s tagságommal és az elveimmel is ütközik hogy belépjek a kisz-be.
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 24 2009 03:37am
Quote (lacketto @ Sun, 24 May 2009, 11:35)
nem lépek
a KKK-s tagságommal és az elveimmel is ütközik hogy belépjek a kisz-be.


És akkor egy négercsaládot elüldöztök az otthonából, s majd ott fogtok lakni?
Member
Posts: 13
Joined: Jan 29 2009
Gold: 0.00
May 24 2009 04:23am
Élmény lesz ;)
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 24 2009 04:24am
várjuk puruttyán a videót
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
May 24 2009 04:24am
Quote (Klontar @ Sun, 24 May 2009, 10:02)
Hogy tudsz mamád hasából jspzni? :mellow:


Quote (Saenchai @ Sun, 24 May 2009, 10:05)
wifi :mellow:


uramisten.... :''DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 24 2009 04:27am
Quote (szabika @ Sun, May 24 2009, 11:24am)
uramisten.... :''DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


wifi? köldökzsinóron is kilehet vezetni a lan kábelt... :zzz:

sznobok, wifi.... PFF :wacko:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 24 2009 04:28am
Quote (Vharimatras @ Sun, May 24 2009, 11:24am)
várjuk puruttyán a videót


4dbe lehetőleg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234558Next
Add Reply New Topic New Poll