☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Tibiteálat
Prev
1
2
3
4
5
13
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 2136
Replies: 126
Track Topic
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,149.81
#21
May 2 2009 04:57am
Quote (Gyuladze @ Sat, 2 May 2009, 12:56)
DE AZÉRT HAVEROM EZ AZ ALKOHOLISTA ÁLAT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ereztem hogy a matek helpes topik sorsara jut ez is hala neked meg janinak :-)
Gyuladze
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
116.11
#22
May 4 2009 03:16pm
Quote (vtibor @ Sat, May 2 2009, 11:57am)
ereztem hogy a matek helpes topik sorsara jut ez is hala neked meg janinak :-)
És milyen igazad volt.
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#23
May 4 2009 03:17pm
Quote (Gyuladze @ Mon, 4 May 2009, 22:16)
És milyen igazad volt.
most jutott eszembe, hogy bumpolni kéne
paradicsom
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
0.00
Warn: 30%
#24
May 4 2009 03:18pm
Quote (vtibor @ Fri, 1 May 2009, 11:32)
hat ez nem ket sor volt sajnos.
kepzeld el hogy meg tancoltam is! ismersz mennyire kelek ki magambol osszejovetelekkor tehat gondolhatod
jaja, az én kedvemért is megittál 1 sört októberben!
Gyuladze
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
116.11
#25
May 4 2009 03:19pm
Quote (goreisnub @ Mon, May 4 2009, 10:18pm)
jaja, az én kedvemért is megittál 1 sört októberben!
FLAMES
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#26
May 4 2009 03:41pm
Quote (vtibor @ Fri, 1 May 2009, 10:32)
hat ez nem ket sor volt sajnos.
kepzeld el hogy meg tancoltam is! ismersz mennyire kelek ki magambol osszejovetelekkor tehat gondolhatod
omfg
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#27
May 4 2009 03:41pm
szerintem mesh szep
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#28
May 4 2009 03:42pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Mon, May 4 2009, 10:41pm)
szerintem mesh szep
de a diablohoz nemnagyon ért
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#29
May 4 2009 03:43pm
Quote (josheide @ Mon, May 4 2009, 10:42pm)
de a diablohoz nemnagyon ért
nem is kell, csak baalrunban allnia
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#30
May 7 2009 10:56am
nahát
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
13
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact