Quote (gdub-ppoppin @ Tue, 7 Apr 2009, 22:45)
valami normalis valaszt kaphatnék?? nagyon félek föleg apukamtol mert mikor megtudta hogy cigizek akkor is megvert...nemtudom mit csinalna velem ha megtudná hogy nem lesz unokája...
szerintem nyírd ki magad
btw van itt hunsubon egy jófej gyerek , aki lehetne az élettársad , ha sikerült megbírkózni a szüleiddel
