Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 05:01pm)
Én most is tudtam, hogy editeltem a postomat, viszont te ezen vergődsz, hogy valójában előbb postoltál mint én.
Ha ennyire kukacoskodunk akkor rávilágítanék, hogy te nem postoltál megoldást, csak átalakítási azonosságokat meg a levezetés menetét. Szerintem kérdezd meg a szülőket, hogy matek dolgozatban elfogadnának e hasonló példát teljes értékű megoldásnak.
"atalakitasi azonossagok es a levezetes menete"
igen, azt hivjak a matekban megoldasnak egy egyenletnel
talan az utso lepes hianyzik hogy -cos140 = cos40 miert igaz
miert ne fogadnak el?
es en ezen nem vergodok, egyszeruen igy van, mit nem lehet ezen erteni?

miaz hogy vergodok rajta omg, te nem akarod felfogni