d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beni
Prev1234520Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 10:04am
Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 05:01pm)
Én most is tudtam, hogy editeltem a postomat, viszont te ezen vergődsz, hogy valójában előbb postoltál mint én.

Ha ennyire kukacoskodunk akkor rávilágítanék, hogy te nem postoltál megoldást, csak átalakítási azonosságokat meg a levezetés menetét. Szerintem kérdezd meg a szülőket, hogy matek dolgozatban elfogadnának e hasonló  példát teljes értékű megoldásnak.


"atalakitasi azonossagok es a levezetes menete"
igen, azt hivjak a matekban megoldasnak egy egyenletnel
talan az utso lepes hianyzik hogy -cos140 = cos40 miert igaz
miert ne fogadnak el?


es en ezen nem vergodok, egyszeruen igy van, mit nem lehet ezen erteni? ohmy.gif miaz hogy vergodok rajta omg, te nem akarod felfogni
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 5 2009 10:06am
Quote (GoreKnight9 @ Thu, 5 Mar 2009, 16:54)
send 10fg


ennyire nem kellhet az fg sleep4.gif
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 5 2009 10:06am
Quote (Nerz8 @ Thu, Mar 5 2009, 05:06pm)
ennyire nem kellhet az fg sleep4.gif


De addig is van oka postot gyüjteni. smile.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 10:08am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 05:04pm)
"atalakitasi azonossagok es a levezetes menete"
igen, azt hivjak a matekban megoldasnak egy egyenletnel
talan az utso lepes hianyzik hogy -cos140 = cos40 miert igaz
miert ne fogadnak el?


es en ezen nem vergodok, egyszeruen igy van, mit nem lehet ezen erteni? ohmy.gif miaz hogy vergodok rajta omg, te nem akarod felfogni


vergődés = topicnyitás és hasonlók
megoldás = megadod a megoldást, levezetéssel együtt

De nagyon sajnálom, ha téged erre sem tanítottak meg a szüleid. Úgy látszik örülhetsz a 80% körüli érettséginek is sad.gif

Mindenesetre az egész egy baromság. Képes vagy ilyen dolgokon ugrálni, hogy belejavítottam a postomba, mikor nyilvánvalóan nem adtál "szép levezetést" a példára, mint azt ahogy josheide kérte.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 10:09am
Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 05:08pm)
vergődés = topicnyitás és hasonlók
megoldás = megadod a megoldást, levezetéssel együtt

De nagyon sajnálom, ha téged erre sem tanítottak meg a szüleid. Úgy látszik örülhetsz a 80% körüli érettséginek is sad.gif

Mindenesetre az egész egy baromság. Képes vagy ilyen dolgokon ugrálni, hogy belejavítottam a postomba, mikor nyilvánvalóan nem adtál "szép levezetést" a példára, mint azt ahogy josheide kérte.


mi a jo edes faszomrol beszelsz te
ottvan azonossaggal egyutt minden lepes magyarazattal
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 10:11am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 05:09pm)
mi a jo edes faszomrol beszelsz te
ottvan azonossaggal egyutt minden lepes magyarazattal


oké akkor ott van : )))) tévedtem
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 10:12am
Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 05:11pm)
oké akkor ott van : )))) tévedtem


az ilyenek miatt van elegem a hunsubbol neha
az 1+1 rol is megmagyaraznad hogy 3
mint egy igazi retardalt
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 5 2009 10:14am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 5 Mar 2009, 17:12)
az ilyenek miatt van elegem a hunsubbol neha
az 1+1 rol is megmagyaraznad hogy 3
mint egy igazi retardalt


ilyen esetekre létezik egy megoldás, amivel szerintem mindenki jól járna :~)
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 10:14am
Quote (Nerz8 @ Thu, Mar 5 2009, 05:14pm)
ilyen esetekre létezik egy megoldás, amivel szerintem mindenki jól járna :~)


sorozatgyilkos lesz belolem es egyenkent megkeresem a hunsub volt osszes tagjat?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 10:15am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 05:14pm)
sorozatgyilkos lesz belolem es egyenkent megkeresem a hunsub volt osszes tagjat?


ok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234520Next
Closed New Topic New Poll