d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev123451046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 14 2009 11:20am
Quote (Nerz8 @ Wed, Jan 14 2009, 05:19pm)
okés. meg ofc ventrin is vagyunk közben.

btw Laci, ty a topicot 8d


np

Quote (cor-angar @ Wed, Jan 14 2009, 05:52pm)
na elkezdtem életem első dota meccsét (ofc AI ellen)

melyik hőst válasszam?

meg vki elmagyarázhatná hogy működik


teljesen noob vagyok ugyhogy szorri ha valamit nem jol irok
a jatek lényege az ellenséges föépület elpusztitasa
x idönként küld minden csapat egy bizonyos létszámu sereget és azokkal együtt kell harcolni de te csak a höst tudod irányitani
killekért goldot kapsz, goldért pedig mindenféle kombinálhato itemet lehet venni
a tornyok lerombolasaert meg ha jol tudom valami bonusz gold jar
a sereg fejleszthetö és bövithetö
majd nerz megmondja a tutit
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Jan 14 2009 11:21am
Quote (David_ibolykane @ Wed, 14 Jan 2009, 17:12)
ty


btw ki dotázik innen aktívan?


Ask Megas_heroes

Én csak régen játszottam és akkor se sokat.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 14 2009 11:22am
Quote (lacketto @ Wed, 14 Jan 2009, 18:20)
teljesen noob vagyok ugyhogy szorri ha valamit nem jol irok
a jatek lényege az ellenséges föépület elpusztitasa
x idönként küld minden csapat egy bizonyos létszámu sereget és azokkal együtt kell harcolni de te csak a höst tudod irányitani
killekért goldot kapsz, goldért pedig mindenféle kombinálhato itemet lehet venni
a tornyok lerombolasaert meg ha jol tudom valami bonusz gold jar
a sereg fejleszthetö és bövithetö
majd nerz megmondja a tutit


y, jól írtad, ennyi a játék lényege nagy vonalakban. bár én se merek okoskodni, mert hátha jön valami dotapro ph34r.gif
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jan 14 2009 11:24am
Quote (David_ibolykane @ Wed, 14 Jan 2009, 17:12)
ty


btw ki dotázik innen aktívan?


én
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jan 14 2009 11:25am
Quote (cor-angar @ Wed, 14 Jan 2009, 18:52)
na elkezdtem életem első dota meccsét (ofc AI ellen)

melyik hőst válasszam?

meg vki elmagyarázhatná hogy működik

Knight Davion-t eléggé egyszerü irányítani és nehéz leölni is...
ha olvasgatsz magyar dotás oldalakat könnyen megtanulhatod a menetét a dotanak, de legyszerübb ha lejátszol pár meccset smile.gif
jah meg Troll Warlord, nah ahhoz semmi skill nem kell

This post was edited by Sup3RN0Va on Jan 14 2009 11:28am
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Jan 14 2009 11:31am
Quote (Sup3RN0Va @ Wed, Jan 14 2009, 06:25pm)
Knight Davion-t eléggé egyszerü irányítani és nehéz leölni is...
ha olvasgatsz magyar dotás oldalakat könnyen megtanulhatod a menetét a dotanak, de legyszerübb ha lejátszol pár meccset smile.gif
jah meg Troll WarlKnight Davionord, nah ahhoz semmi skill nem kell


na erre voltam kíváncsi

egyenlőre easy AI ellen játszom de nagyon elévert még eddig

még jó lenne ha valaki tudna linkelni néhány magyar dotás oldalt, vagy ha ide nem lehet linkelni akkor pm-ben köszönöm előre is

ja akkor Knight Davion+ Troll warlord

ezen kívül melyiket érdemes még választani?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 14 2009 11:32am
Quote (cor-angar @ Wed, Jan 14 2009, 06:31pm)
na erre voltam kíváncsi

egyenlőre easy AI ellen játszom de nagyon elévert még eddig

még jó lenne ha valaki tudna linkelni néhány magyar dotás oldalt, vagy ha ide nem lehet linkelni akkor pm-ben köszönöm előre is

ja akkor Knight Davion+ Troll warlord

ezen kívül melyiket érdemes még választani?


snipert, az könnyű

vegyél neki egy agilitys power treadset, butterflyt, burizát, yasha sangát,
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jan 14 2009 11:35am
Quote (cor-angar @ Wed, 14 Jan 2009, 18:31)
na erre voltam kíváncsi

egyenlőre easy AI ellen játszom de nagyon elévert még eddig

még jó lenne ha valaki tudna linkelni néhány magyar dotás oldalt, vagy ha ide nem lehet linkelni akkor pm-ben köszönöm előre is

ja akkor Knight Davion+ Troll warlord

ezen kívül melyiket érdemes még választani?


ez hulye kerdes. valassz kedvedre, mindenbol lehet jo karaktert csinalni. nezd meg h milyen kategoriaju a karid es 90%ban jok is lesznek az olyan cuccok hozza. bongeszgessed a shopokat, aztan a fontosabb recepteket tudni fogod fejbol is.
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Jan 14 2009 11:59am
Quote (Vharimatras @ Wed, Jan 14 2009, 06:32pm)
snipert, az könnyű

vegyél neki egy agilitys power treadset, butterflyt, burizát, yasha sangát,


a butterfly-hoz tudok venni quaterstaffot, de eaglehorn-t hol kapok??

ugyanígy a burizához megcináltam a kristályt de demon edget honan tudok venni ?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 14 2009 12:00pm
Quote (cor-angar @ Wed, Jan 14 2009, 06:59pm)
a butterfly-hoz tudok venni quaterstaffot, de eaglehorn-t hol kapok??

ugyanígy a burizához megcináltam a kristályt de demon edget honan tudok venni ?


azok nem a városban vannak hanem pl az egyik az roshan felett egy Acolyte


a másik meg az erdőben áll a lenti oldal bel felső részén

This post was edited by Vharimatras on Jan 14 2009 12:01pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev123451046Next
Add Reply New Topic New Poll