Quote (Nerz8 @ Wed, Jan 14 2009, 05:19pm)
okés. meg ofc ventrin is vagyunk közben.
btw Laci, ty a topicot 8d
np
Quote (cor-angar @ Wed, Jan 14 2009, 05:52pm)
na elkezdtem életem első dota meccsét (ofc AI ellen)
melyik hőst válasszam?
meg vki elmagyarázhatná hogy működik
teljesen noob vagyok ugyhogy szorri ha valamit nem jol irok
a jatek lényege az ellenséges föépület elpusztitasa
x idönként küld minden csapat egy bizonyos létszámu sereget és azokkal együtt kell harcolni de te csak a höst tudod irányitani
killekért goldot kapsz, goldért pedig mindenféle kombinálhato itemet lehet venni
a tornyok lerombolasaert meg ha jol tudom valami bonusz gold jar
a sereg fejleszthetö és bövithetö
majd nerz megmondja a tutit