Quote (Saenchai @ Tue, 30 Dec 2008, 13:00)
gyah de komoly ez a zene
"Szívemből szóljon most
ez a kicsi dal ami
téged simogat
mint lágy szellő
mert tőled szép
lehet odafenn az ég
most veled az idő új álmot sző....!!!!"

Quote (Vismajor @ Tue, 30 Dec 2008, 13:02)
tehetség.
ne nyalj.
This post was edited by vtibor on Dec 30 2008 06:03am