d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trade Topicok Gyöngyszemei > Avagy Retardok és Newfagok
Prev12345114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 1 2008 05:40pm
Quote (Fanka @ Wed, 1 Oct 2008, 23:33)
ip-t ugyis olyan könnyü dion keresztül megnézni, föleg igy utolag, de még könnyebb ip alapján a lakcímét lenyomozni ...


Figy 2 pul az 2 pul... Kemény világban élünk... Annyiért én a pokol angyalaihoz elgurulnék a tolószékemmel, és felgyújtanám a kibaszott motorjukat, tudják kit lopnak meg ennyivel ember. Aki meg szánalmasnak nevez, mert olyan hülye vagyok hogy bneten meglopnak valami olcsó trükkel, és ezt még a hun-1-en el is kürtölöm, nos azt lekötözöm a pincében, letépkedem a körmeit, és beköpetem legyekkel, hogy lássa amint a férgek megeszik a saját kezét. Szóval ne szarozz ember, mert ez denevérország, itt minden megtörténhet!

This post was edited by Oberon_os on Oct 1 2008 05:40pm
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Oct 1 2008 05:42pm
Quote (Oberon_os @ Thu, 2 Oct 2008, 01:40)
Figy 2 pul az 2 pul... Kemény világban élünk... Annyiért én a pokol angyalaihoz elgurulnék a tolószékemmel, és felgyújtanám a kibaszott motorjukat, tudják kit lopnak meg ennyivel ember. Aki meg szánalmasnak nevez, mert olyan hülye vagyok hogy bneten meglopnak valami olcsó trükkel, és ezt még a hun-1-en el is kürtölöm, nos azt lekötözöm a pincében, letépkedem a körmeit, és beköpetem legyekkel, hogy lássa amint a férgek megeszik a saját kezét. Szóval ne szarozz ember, mert ez denevérország, itt minden megtörténhet!


bazdmeg rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Oct 2 2008 12:44am
Quote (Oberon_os @ Thu, Oct 2 2008, 12:40am)
Figy 2 pul az 2 pul... Kemény világban élünk... Annyiért én a pokol angyalaihoz elgurulnék a tolószékemmel, és felgyújtanám a kibaszott motorjukat, tudják kit lopnak meg ennyivel ember. Aki meg szánalmasnak nevez, mert olyan hülye vagyok hogy bneten meglopnak valami olcsó trükkel, és ezt még a hun-1-en el is kürtölöm, nos azt lekötözöm a pincében, letépkedem a körmeit, és beköpetem legyekkel, hogy lássa amint a férgek megeszik a saját kezét. Szóval ne szarozz ember, mert ez denevérország, itt minden megtörténhet!


köszönöm oberon ujabb profliomba valo idézet töled biggrin.gif
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 2 2008 01:57am
old, de az egyik legjobb sztem laugh.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=12146045&f=285&st=0

This post was edited by Fej on Oct 2 2008 02:00am
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Oct 2 2008 01:59am
Quote (Fej @ Thu, 2 Oct 2008, 09:57)


lol, ekkora f*szfejt
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 2 2008 02:00am
Quote (Fanka @ Thu, Oct 2 2008, 07:59am)
lol, ekkora f*szfejt


az amuletes képet nézd meg, az a legjobb biggrin.gif
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Oct 2 2008 02:04am
Quote (Fej @ Thu, 2 Oct 2008, 10:00)
az amuletes képet nézd meg, az a legjobb biggrin.gif


ez tényleg lol, postolom ide is smile.gif
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 2 2008 02:04am
Quote (Fanka @ Thu, Oct 2 2008, 08:04am)
ez tényleg lol, postolom ide is smile.gif <IMG alt="" src="http://i184.photobucket.com/albums/x317/kemikal7/final3.jpg">


18% faster lol rate : D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 2 2008 05:04am
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Oct 2 2008 05:12am
Quote (Fej @ Thu, Oct 2 2008, 12:04pm)


xD rofl.gif

postoltam is bele egy szép kis +1-et
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345114Next
Add Reply New Topic New Poll