Quote (Fanka @ Wed, 1 Oct 2008, 23:33)
ip-t ugyis olyan könnyü dion keresztül megnézni, föleg igy utolag, de még könnyebb ip alapján a lakcímét lenyomozni ...
Figy 2 pul az 2 pul... Kemény világban élünk... Annyiért én a pokol angyalaihoz elgurulnék a tolószékemmel, és felgyújtanám a kibaszott motorjukat, tudják kit lopnak meg ennyivel ember. Aki meg szánalmasnak nevez, mert olyan hülye vagyok hogy bneten meglopnak valami olcsó trükkel, és ezt még a hun-1-en el is kürtölöm, nos azt lekötözöm a pincében, letépkedem a körmeit, és beköpetem legyekkel, hogy lássa amint a férgek megeszik a saját kezét. Szóval ne szarozz ember, mert ez denevérország, itt minden megtörténhet!
This post was edited by Oberon_os on Oct 1 2008 05:40pm