d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Halál Domino
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 26 2008 01:41pm
Quote (anyd @ Tue, Aug 26 2008, 08:39pm)
Az ilyen emberek mellett érzem magam szőke lovagnak 8DDD


faszt
a lányok azt mondták neki,hogy jól néz ki
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Aug 26 2008 01:43pm
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
visítok
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
Aug 26 2008 01:44pm
pf nem kene oltani az anyukat , se a fiat .

ö a fia , es még amikor exy lesz 50éves akkoris a fia marad az annyanak és barmikor atölelheti ill szeretheti .. vagy nalatok az mar troll szokas h csaladon belül nincsen szeretet?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 26 2008 01:47pm
Quote (Army_HuN @ Tue, Aug 26 2008, 08:44pm)
pf  nem kene oltani az anyukat , se a fiat . 

ö a fia , es még amikor exy lesz 50éves akkoris a fia marad az annyanak és barmikor atölelheti ill szeretheti ..  vagy nalatok az mar troll szokas h csaladon belül nincsen szeretet?


most ki beszél az anyjáról,meg a kapcsolatukról?

örülök neki,hogy legalább az anyja szereti
Member
Posts: 20,486
Joined: Nov 30 2006
Gold: 17,367.68
Aug 26 2008 01:50pm
lol ne mást kritizálj valahogy még rolad nem láttam képet, csicska vagy hogy mást postolsz...
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Aug 26 2008 01:50pm
Quote (Army_HuN @ Tue, 26 Aug 2008, 21:44)
pf  nem kene oltani az anyukat , se a fiat . 

ö a fia , es még amikor exy lesz 50éves akkoris a fia marad az annyanak és barmikor atölelheti ill szeretheti ..  vagy nalatok az mar troll szokas h csaladon belül nincsen szeretet?


úristen, csak most nézem a siged :DDDDDD

hogy te mekkora madár vagy, ami nekem volt kirakva link a sigembe, az mindenkit a saját profiljára irányított ^^
tudtam hogy csak az ilyen érdicigányok, mint te eszik meg ^^
Member
Posts: 19,651
Joined: Oct 4 2006
Gold: 496.00
Aug 26 2008 01:55pm
te fasszopo kis geci
hogy a budos rohadt kurva anyadba mered postolni a kepet anyamrol?
postoltal 1 kb 1 eves vagy 2 eves kepet, most kemeny vagy?
postolgatsz masokrol kepet, flash movieket csinalsz emberekrol, aztan te azthiszed jo ember vagy?
te egy meg mikesnel ricinel es nalam is nagyobb kocsog geci vagy, hogy az emberek hibajat illetve kinezete es egyeb olyan dolgok miatt fikazol amirol nem tehet
hat tunjel mer a budos kurva anyadba, te kis geci.
remelem ezert kapod amit kell, te szarhazi geci.
az hogy pattanasos vagyok, baj? te nem voltal az? esetleg te hibatlan vagy?
gratulalok, tenyleg egy ertelmes ember vagy. huzzal valami flash-t csinalni addig sem itt baszod magad.

Quote (AlgoPyrin @ Tue, 26 Aug 2008, 21:50)
lol ne mást kritizálj valahogy még rolad nem láttam képet, csicska vagy hogy mást postolsz...


y

e: es baj hogy ez a nevem? a kurva anyadat te fereg ha egyszer nem tehetek rola, idiota senkihazi vagy.

This post was edited by ExTazzZy on Aug 26 2008 01:55pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 26 2008 01:56pm
Quote (ExTazzZy @ Tue, Aug 26 2008, 08:55pm)
te fasszopo kis geci
hogy a budos rohadt kurva anyadba mered postolni a kepet anyamrol?
postoltal 1 kb 1 eves vagy 2 eves kepet, most kemeny vagy?
postolgatsz masokrol kepet, flash movieket csinalsz emberekrol, aztan te azthiszed jo ember vagy?
te egy meg mikesnel ricinel es nalam is nagyobb kocsog geci vagy, hogy az emberek hibajat illetve kinezete es egyeb olyan dolgok miatt fikazol amirol nem tehet
hat tunjel mer a budos kurva anyadba, te kis geci.
remelem ezert kapod amit kell, te szarhazi geci.
az hogy pattanasos vagyok, baj? te nem voltal az? esetleg te hibatlan vagy?
gratulalok, tenyleg egy ertelmes ember vagy. huzzal valami flash-t csinalni addig sem itt baszod magad.



y

e: es baj hogy ez a nevem? a kurva anyadat te fereg ha egyszer nem tehetek rola, idiota senkihazi vagy.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Aug 26 2008 01:56pm
Quote (ExTazzZy @ Tue, 26 Aug 2008, 21:55)
te fasszopo kis geci
hogy a budos rohadt kurva anyadba mered postolni a kepet anyamrol?
postoltal 1 kb 1 eves vagy 2 eves kepet, most kemeny vagy?
postolgatsz masokrol kepet, flash movieket csinalsz emberekrol, aztan te azthiszed jo ember vagy?
te egy meg mikesnel ricinel es nalam is nagyobb kocsog geci vagy, hogy az emberek hibajat illetve kinezete es egyeb olyan dolgok miatt fikazol amirol nem tehet
hat tunjel mer a budos kurva anyadba, te kis geci.
remelem ezert kapod amit kell, te szarhazi geci.
az hogy pattanasos vagyok, baj? te nem voltal az? esetleg te hibatlan vagy?
gratulalok, tenyleg egy ertelmes ember vagy. huzzal valami flash-t csinalni addig sem itt baszod magad.



y


most elképzeltem amint a képen látható szépség üvölti ezt :DDD
:'DDDDD


Jelenleg 8 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 1 ismeretlen)
7 tag: ExTazzZy, Zayl, Nerz8, Zsoltika, AlgoPyrin, Winster, Janou


vége a mókának sad.gif

This post was edited by David_ibolykane on Aug 26 2008 01:57pm
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
Aug 26 2008 01:57pm
Quote (ExTazzZy @ Tue, 26 Aug 2008, 21:55)
te fasszopo kis geci
hogy a budos rohadt kurva anyadba mered postolni a kepet anyamrol?
postoltal 1 kb 1 eves vagy 2 eves kepet, most kemeny vagy?
postolgatsz masokrol kepet, flash movieket csinalsz emberekrol, aztan te azthiszed jo ember vagy?
te egy meg mikesnel ricinel es nalam is nagyobb kocsog geci vagy, hogy az emberek hibajat illetve kinezete es egyeb olyan dolgok miatt fikazol amirol nem tehet
hat tunjel mer a budos kurva anyadba, te kis geci.
remelem ezert kapod amit kell, te szarhazi geci.
az hogy pattanasos vagyok, baj? te nem voltal az? esetleg te hibatlan vagy?
gratulalok, tenyleg egy ertelmes ember vagy. huzzal valami flash-t csinalni addig sem itt baszod magad.


:DAS:DAS:D:SD:AS:D:S:DS:

Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll