te fasszopo kis geci
hogy a budos rohadt kurva anyadba mered postolni a kepet anyamrol?
postoltal 1 kb 1 eves vagy 2 eves kepet, most kemeny vagy?
postolgatsz masokrol kepet, flash movieket csinalsz emberekrol, aztan te azthiszed jo ember vagy?
te egy meg mikesnel ricinel es nalam is nagyobb kocsog geci vagy, hogy az emberek hibajat illetve kinezete es egyeb olyan dolgok miatt fikazol amirol nem tehet
hat tunjel mer a budos kurva anyadba, te kis geci.
remelem ezert kapod amit kell, te szarhazi geci.
az hogy pattanasos vagyok, baj? te nem voltal az? esetleg te hibatlan vagy?
gratulalok, tenyleg egy ertelmes ember vagy. huzzal valami flash-t csinalni addig sem itt baszod magad.
Quote (AlgoPyrin @ Tue, 26 Aug 2008, 21:50)
lol ne mást kritizálj valahogy még rolad nem láttam képet, csicska vagy hogy mást postolsz...
y
e: es baj hogy ez a nevem? a kurva anyadat te fereg ha egyszer nem tehetek rola, idiota senkihazi vagy.
This post was edited by ExTazzZy on Aug 26 2008 01:55pm