d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Urán Mint Nyomelem X) > Kuruc
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 15 2008 08:32am
De ez amúgy mekkora kamu már? Csak most olvastam el az első postban szereplő linken található dolgokat.. Ez egy faszság..

"Mondanom sem kell, hogy azonnal megfagyott a levegő a teremben, ahol az emberek 99 százaléka minden kormányellenes tüntetésen ott volt 2002 óta."
"Ébresztő, magyarok!!!

Hazafias üdvözlettel,"

Hánynom kell ettől..
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jun 15 2008 08:32am
Quote (MaxSPQR @ Sun, 15 Jun 2008, 16:31)
hát nemtom hogy ilyet szabad e ide irni - ez nem bannos / warnos dolog ??


nem
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Jun 15 2008 08:39am
Quote (Paszulyka @ Sun, 15 Jun 2008, 16:24)
arzén és nikkel nyomelem jézus :s


retinol = A-vitamin, tokoferol = E-vitamin, acidum ascorbicum = C-vitamin, folsav, tiamin = B1-vitamin, riboflavin = B2-vitamin, nikotinamid, nikotinsav, piridoxin = B6-vitamin, cianokobalamin = B12-vitamin, ergokalciferol = D-vitamin, biotin, pantoténsav, fitomenadion, kalcium, foszfor, jód, vas, magnézium, réz, cink, mangán, króm, molibdén, szelén, nikkel, szilícium, vanádium, bór, ón

ez nem valami modern vegyi fegyver, hanem a Centrum tablette osszetetele

a kuruc.info meg amugyis egy hanyadek, en semmit nem hiszek el amit irnak
Member
Posts: 20,486
Joined: Nov 30 2006
Gold: 17,367.68
Jun 15 2008 08:40am
Quote (Lajo @ Sun, Jun 15 2008, 02:39pm)
retinol = A-vitamin, tokoferol = E-vitamin, acidum ascorbicum = C-vitamin, folsav, tiamin = B1-vitamin, riboflavin = B2-vitamin, nikotinamid, nikotinsav, piridoxin = B6-vitamin, cianokobalamin = B12-vitamin, ergokalciferol = D-vitamin, biotin, pantoténsav, fitomenadion, kalcium, foszfor, jód, vas, magnézium, réz, cink, mangán, króm, molibdén, szelén, nikkel, szilícium, vanádium, bór, ón

ez nem valami modern vegyi fegyver, hanem a Centrum tablette osszetetele

a kuruc.info meg amugyis egy hanyadek, en semmit nem hiszek el amit irnak


okos vagy Lajo honan tudod ezeket?:S
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 15 2008 08:41am
Quote (Lajo @ Sun, 15 Jun 2008, 15:39)


a kuruc.info meg amugyis egy hanyadek, en semmit nem hiszek el amit irnak


hail.gif
Btw jó hogy aktív vagy ugyis akartam kérdezni valamit csak nem akartalak pmben zaklatni smile.gif
Eb meccsekre jársz ki vagy most magyarban vagy?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 15 2008 08:42am
Quote (AlgoPyrin @ Sun, 15 Jun 2008, 16:40)
okos vagy Lajo honan tudod ezeket?:S


Szerinted sok E-t emészt fel egy google használat?
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Jun 15 2008 08:42am
Quote (Lajo @ Sun, 15 Jun 2008, 16:39)
retinol = A-vitamin, tokoferol = E-vitamin, acidum ascorbicum = C-vitamin, folsav, tiamin = B1-vitamin, riboflavin = B2-vitamin, nikotinamid, nikotinsav, piridoxin = B6-vitamin, cianokobalamin = B12-vitamin, ergokalciferol = D-vitamin, biotin, pantoténsav, fitomenadion, kalcium, foszfor, jód, vas, magnézium, réz, cink, mangán, króm, molibdén, szelén, nikkel, szilícium, vanádium, bór, ón

ez nem valami modern vegyi fegyver, hanem a Centrum tablette osszetetele

a kuruc.info meg amugyis egy hanyadek, en semmit nem hiszek el amit irnak


azt inkább már nem is minősítem, hogy mennyi igaz, és mennyi nem az írásaikból, de amilyen rágalmazó, becsületsértő hangon tudnak írni...... khm....
Erről a "ki a nagyobb magyarról" egy barát-haver-évfolyamtársam és köztem rendszeresen megy a diskurzus, hát mit mondjak, jókat szoktunk vitatkozni ^^ Meg úgy egyáltalán nálunk is a szakon sokat téma ez, de nem baj, mert többnyire kulturális formában teszik smile.gif És persze minden politikai oldal jelen van ^^ ( na jó, talán a szélsőbal nincs ^^)
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Jun 15 2008 08:42am
Quote (ChrystopherNike @ Sun, Jun 15 2008, 02:32pm)
erdekes megkozelites.
Nagy magyaroknak tartjak magukat a kurucz szerkesztoi, de meg a szerveruket magyarorszagon elhelyezni sincs pofajuk.
Elobb ezt csinaljak meg. Hozzak ide amerikabol es akkor ralehet terni a zsido temara, angyalom.


Szerintem mielőtt nagyon elkezdenéd szídni a honlapot, előbb olvasd el, hogy miről szól a cikk.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Jun 15 2008 08:47am
Quote (Gyuladze @ Sun, Jun 15 2008, 02:42pm)
Szerintem mielőtt nagyon elkezdenéd szídni a honlapot, előbb olvasd el, hogy miről szól a cikk.


A cikktol fuggetlenul a honlap 1 szemet marad.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 15 2008 08:48am
Szavazás

Orbán tárgyalni hívta Fodor Gabriellát. Vélemény?


Helyes. Én elhiszem a Vezénylő Tábornoknak, hogy Fodor rendes magyar ember, mert az ő szava szentírás, én meg egyéniség vagyok, nem birka


A Gárdának pofont ígért, az antimagyar, tolvaj, rabló SZDSZ-el bármikor összefekszik: ez a likudista Viktor valódi arca


Támogatom, hiszen támogatni kell a homokosokat, zsidókat, drogosokat, cigányokat


Megint összenő, ami valójában sose vált szét


thumbsup.gif
ezek idióták
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll