d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postoljam V Ne ? Repost #2 > Mivel 1 Hanguan Igenel Szavaztattok ,
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2008 04:57am
Quote (Janou @ Fri, May 30 2008, 11:55am)
nice smile.gif

akkor mondhatod ezt, ha te sem nevettél!


Én nem nagyon nevettem unsure.gif
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
May 30 2008 04:57am
Quote (Resonated_Evil @ Fri, May 30 2008, 12:56pm)
nem szokasom az emberek kulsejen nevetni


sorstarsak?
konkretan ezen en sem rohogtem, csak army magyarazkodasan.

This post was edited by exair on May 30 2008 04:58am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 30 2008 04:58am
Quote (Resonated_Evil @ Fri, May 30 2008, 10:56am)
nem szokasom az emberek kulsejen nevetni


rossz szokás..szokj le róla

This post was edited by Inakwo on May 30 2008 04:58am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 30 2008 04:58am
Quote (beni @ Fri, 30 May 2008, 11:57)
Én nem nagyon nevettem unsure.gif


én már azon nevetek csak, ahogy mindenki röhög rajta smile.gif
Member
Posts: 1,734
Joined: Oct 1 2006
Gold: 13.37
Warn: 30%
May 30 2008 04:58am
Quote (Resonated_Evil @ Fri, May 30 2008, 10:55am)
nemtudom h mert kell valakit a kinezete miatt kirohogni....
ez a hunsub....ertelem n1


ne rakjon fel magáról képet és nem nevetünk rajta
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 30 2008 04:58am
Quote (Army_HuN @ Fri, 30 May 2008, 12:56)

te sem arulkodhatsz


wtf?? xD ezt meg mire írtad??? laugh.gif
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 04:59am
Quote (Inakwo @ Fri, May 30 2008, 10:58am)
rossz szokás..


öcsem , ez igen mert szertinted mindenki tökeletes?

Quote (zsansaccount @ Fri, May 30 2008, 10:58am)
wtf?? xD ezt meg mire írtad??? laugh.gif


profiled

This post was edited by Army_HuN on May 30 2008 04:59am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2008 04:59am
Quote (Janou @ Fri, May 30 2008, 11:58am)
én már azon nevetek csak, ahogy mindenki röhög rajta smile.gif


Én is önkéntelenül nevettem kicsit, de nem magán a képen, hanem az egész helyzeten.
Member
Posts: 1,059
Joined: Apr 28 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 05:00am
minek postoltad? szereted, ha röhögnek rajtad az emberek vagy wtf? headscratch.gif
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 30 2008 05:01am
Quote (beni @ Fri, 30 May 2008, 12:52)
Én a helyedben nem vennék atlétát ing alá és valamilyen vastagabb anyagú nyakkendőt használnék hogy a csomó ne legyen akkora mint egy gomb.



rofl.gif


"egységes volt.."

Ennél még az én nyakkendő kötés skillem is magasabb, pedig a kézügyességem konvergál a nullához..
Btw, veri szekszüel, n1 style..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll