Quote (beni @ Fri, 30 May 2008, 12:52)
Én a helyedben nem vennék atlétát ing alá és valamilyen vastagabb anyagú nyakkendőt használnék hogy a csomó ne legyen akkora mint egy gomb.

"egységes volt.."
Ennél még az én nyakkendő kötés skillem is magasabb, pedig a kézügyességem konvergál a nullához..
Btw, veri szekszüel, n1 style..