d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nincs Mikulás! > Details Inside
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Jan 23 2008 01:40pm
Ezt egyszer mikuláskor felolvasta nekünk a fizikatanárunk. smile.gif
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 23 2008 03:11pm
ez rohadt jó biggrin.gif nekem nagyon tetszik tongue.gif
Member
Posts: 7,332
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jan 23 2008 03:12pm
Quote (hedgehogsword @ Wed, Jan 23 2008, 06:45pm)
Bazzeg, ki az a pihentagyú állat aki ilyen illúzióromboló hülyeségeket ír? XD


en is csak most tudtam meg :C
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 23 2008 03:13pm
mire elolvasnam tobbszor is lejar a 30 sec flood control ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jan 23 2008 03:16pm
Quote (CyberPunk666 @ Wed, 23 Jan 2008, 22:13)
mire elolvasnam tobbszor is lejar a 30 sec flood control ^^


En is ezen a velenyen voltam mikor meglattam 8D
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 23 2008 03:17pm
Quote (CyberPunk666 @ Wed, 23 Jan 2008, 22:13)
mire elolvasnam tobbszor is lejar a 30 sec flood control ^^


te se vagy normalis XD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 23 2008 03:18pm
Quote (kabraxis6 @ Wed, 23 Jan 2008, 22:16)
En is ezen a velenyen voltam mikor meglattam 8D


xdddd

valamiben egyetertunk xdd

igazi spammer hozzaallas, ez hosszabb mint 30 sec, post vmit gyorsan xd
Member
Posts: 7,332
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jan 23 2008 03:18pm
Quote (CyberPunk666 @ Wed, Jan 23 2008, 09:13pm)
mire elolvasnam tobbszor is lejar a 30 sec flood control ^^


A HUNSUB MIATTATOK OLYAN NAGY RAKAS SZAR MINT AMILYEN MOST
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jan 23 2008 03:19pm
Quote (CyberPunk666 @ Wed, 23 Jan 2008, 22:18)
xdddd

valamiben egyetertunk xdd

igazi spammer hozzaallas, ez hosszabb mint 30 sec, post vmit gyorsan xd


Haha "vmit gyorsan".
Nesze xd
Szeretem Sophie-t.
Yarly.
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Jan 23 2008 03:19pm
Quote (Mesh2 @ Wed, 23 Jan 2008, 22:18)
A HUNSUB MIATTATOK OLYAN NAGY RAKAS SZAR MINT AMILYEN MOST


sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll