Zombi : A nagyanyam
Angyalka : egy imadnivalo kislany, mintha a tesom lenne
En : En
Marha : Egy zsaru
Az tortent, hogy egy nap angyalkaval kint voltam egy mocsarban es eppen bekakat lovoldoztunk egy csuzlival, mikor meglattunk egy marhat az uton eppen lobalta a gumibotjt, nagyon unott pofaja volt, mintha eppen semmi dolga nem lenne. Meglatott minket, odajott, rankszolt, hogy ne lovoldozzuk a bekakat. Erre odarohan a zombi aki messzirol figyelte a tortenteket, elovette a kabatja alol a raketavetjoet, belenyomta a marha pofajaba, es elsutotte. A bekak megettek a marha fejenek a cafatjait. A zombi ramnezett, elorditotta magat, hogy mit kepzelek, hogy egy lanyt bekalovoldozesre viszem, mire angyalka felkapott egy botot, es szemenszurta a zombit, aki nem mozdult tobbe. nagyon megtetszett nekem angyalka, elvettem felesegul, parszor megeroszakoltam amikor nem vilekedett rendesen, de valahogy ugy tunt, hogy ez neki nem buntetes. Ugyhogy belefolytottam a wc-be.
Es boldogan elek meg mindig, mert engem senki nem tud megolni ezert nem tudok meghalni.
The End.