
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (bajcli @ Apr 17 2014 10:53am)
nem magarol beszel, mindenkirol
es igaza is van
gyujtogesd inkabb egy .txt fajlba ezeket a falrengeto humorokat, aztan rohogjel rajta egyedul
a te szempontbol total ugyanaz az eredmenye, cserebe megkimelsz itt mindenkit ettol a fostengertol
jarulj ezzel hozza a kozosseg epitesehez
szerintem meg te takarodj innen a sírásoddal, ha nem tetszik.
én itt ontopic vagyok, te nem, thxbai
Quote (Fej @ Apr 17 2014 10:54am)
te tenyleg egy igazi nyomorek vagy
xDD balfasz itt vered magad 30 évesen egész nap és tizenéveseket próbálsz oltani, büszke lehetsz magadra
hihetetlen, hogy minden topicot össze kell baszni a nyomorult hisztitekkel