d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1199819992000200120022492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 03:49am
Quote (tevetava @ Apr 17 2014 10:19am)
de senki mas nem
Es a tobbi postodon sem
Olyan ez, mintha az osztalytarsaidnak mutogatnad ezeket, de senki nem rohogne rajta, es kinos csend lenne mindig, amikor valami vicceset akarsz nekeik mutatni
Itt is ez a helyzet most, senki nem nevet a te altalad viccesnek tartott kepeken, akkor minek postolod?


nem az én bajom, hogy szar a humorérzéked.

a topic címe nem az, hogy "tevetava szerint vicces képek", deal with it. ^^
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 17 2014 03:53am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 11:49)
nem az én bajom, hogy szar a humorérzéked.

a topic címe nem az, hogy "tevetava szerint vicces képek", deal with it. ^^


nem magarol beszel, mindenkirol

es igaza is van

gyujtogesd inkabb egy .txt fajlba ezeket a falrengeto humorokat, aztan rohogjel rajta egyedul

a te szempontbol total ugyanaz az eredmenye, cserebe megkimelsz itt mindenkit ettol a fostengertol

jarulj ezzel hozza a kozosseg epitesehez
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 17 2014 03:53am
Quote (bajcli @ 17 Apr 2014 11:53)
nem magarol beszel, mindenkirol

es igaza is van

gyujtogesd inkabb egy .txt fajlba ezeket a falrengeto humorokat, aztan rohogjel rajta egyedul

a te szempontbol total ugyanaz az eredmenye, cserebe megkimelsz itt mindenkit ettol a fostengertol

jarulj ezzel hozza a kozosseg epitesehez


xD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2014 03:54am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 10:49)
nem az én bajom, hogy szar a humorérzéked.

a topic címe nem az, hogy "tevetava szerint vicces képek", deal with it. ^^


te tenyleg egy igazi nyomorek vagy
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 03:56am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (bajcli @ Apr 17 2014 10:53am)
nem magarol beszel, mindenkirol

es igaza is van

gyujtogesd inkabb egy .txt fajlba ezeket a falrengeto humorokat, aztan rohogjel rajta egyedul

a te szempontbol total ugyanaz az eredmenye, cserebe megkimelsz itt mindenkit ettol a fostengertol

jarulj ezzel hozza a kozosseg epitesehez


szerintem meg te takarodj innen a sírásoddal, ha nem tetszik.

én itt ontopic vagyok, te nem, thxbai

Quote (Fej @ Apr 17 2014 10:54am)
te tenyleg egy igazi nyomorek vagy


xDD balfasz itt vered magad 30 évesen egész nap és tizenéveseket próbálsz oltani, büszke lehetsz magadra

hihetetlen, hogy minden topicot össze kell baszni a nyomorult hisztitekkel

Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2014 03:59am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 10:56)
xDD balfasz itt vered magad 30 évesen egész nap és tizenéveseket próbálsz oltani, büszke lehetsz magadra

hihetetlen, hogy minden topicot össze kell baszni a nyomorult hisztitekkel


az ertelmi szintedhez merem hogy ennyit sikerult az eddigiekbol feldolgoznod, annyit meg megjegyeznek h eddig is csak azert tolem lattal postokat, mert a sub 80%-a a masodik postod utan blockolt

rajtam kivul meg gabor pl (tevetava) nem, szerintem kulturaltan leirta a mi a problema, nezd meg a valaszodat te gyoker

This post was edited by Fej on Apr 17 2014 03:59am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 04:00am
Quote (Fej @ Apr 17 2014 10:59am)
az ertelmi szintedhez merem hogy ennyit sikerult az eddigiekbol feldolgoznod, annyit meg megjegyeznek h eddig is csak azert tolem lattal postokat, mert a sub 80%-a a masodik postod utan blockolt

rajtam kivul meg gabor pl (tevetava) nem, szerintem kulturaltan leirta a mi a problema, nezd meg a valaszodat te gyoker


kussoljál már te szerencsétlen, nyissál magadnak egy sírós topicot és oda hányd a szarodat xDD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2014 04:00am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 11:00)
kussoljál már te szerencsétlen, nyissál magadnak egy sírós topicot és oda hányd a szarodat xDD


tarkólővés, de tényleg
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2014 04:01am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 11:56)
szerintem meg te takarodj innen a sírásoddal, ha nem tetszik.

én itt ontopic vagyok, te nem, thxbai



xDD balfasz itt vered magad 30 évesen egész nap és tizenéveseket próbálsz oltani, büszke lehetsz magadra

hihetetlen, hogy minden topicot össze kell baszni a nyomorult hisztitekkel


de nem érted, hogy senki nem találja vicccesnek a postjaidat magadon kívül? a haverjaiddal is így szoktál viselkedni, akinek nem tetszik a humorod, azt lenyomorékozod és elküldöd az anyjába? ha erre a kérdésre a válasz igen, hányan viselnek el a társaságukban?
elismétlem röviden: senki nem találja viccesnek a képeidet. ha ezután ilyen sértődött "csakazértis" stílusban postolod tovább a szarokat, ne csodálkozz, hogy nem szeretnek itt az emberek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 04:01am
Quote (Fej @ Apr 17 2014 11:00am)
tarkólővés, de tényleg


ehhehh sírjál akkor :D

Quote (tevetava @ Apr 17 2014 11:01am)
de nem érted, hogy senki nem találja vicccesnek a postjaidat magadon kívül? a haverjaiddal is így szoktál viselkedni, akinek nem tetszik a humorod, azt lenyomorékozod és elküldöd az anyjába? ha erre a kérdésre a válasz igen, hányan viselnek el a társaságukban?
elismétlem röviden: senki nem találja viccesnek a képeidet. ha ezután ilyen sértődött "csakazértis" stílusban postolod tovább a szarokat, ne csodálkozz, hogy nem szeretnek itt az emberek


sírjál te is

This post was edited by TuskesVanek on Apr 17 2014 04:02am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1199819992000200120022492Next
Add Reply New Topic New Poll