Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 11:09)
miért ne lenne?

szétröhögtem az agyam ezen
de senki mas nem
Es a tobbi postodon sem
Olyan ez, mintha az osztalytarsaidnak mutogatnad ezeket, de senki nem rohogne rajta, es kinos csend lenne mindig, amikor valami vicceset akarsz nekeik mutatni
Itt is ez a helyzet most, senki nem nevet a te altalad viccesnek tartott kepeken, akkor minek postolod?