Quote (Floodban @ 22 Jun 2012 12:36)
en multkor igy csinaltam, fuck knows
hát szerintem valamit változtattak
1) láttam sírás topicot is
2) tegnap lezúztuk egész a3-at (segítettem questelni), de azt a Ghom-ot full esélytelen volt (úgy nem tudtuk megölni ezt, hogy tegnap 3x öltük meg diát co-op-ban)
szóval érdekes egy boss ^^