d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1199719981999200020014114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jun 22 2012 05:27am
daily sírások
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 22 2012 05:28am
Quote (Liliomtipro @ Jun 22 2012 12:27pm)
daily sírások


daily gsvslave nagyképűsködés
Member
Posts: 101
Joined: Jun 6 2012
Gold: 120.00
Jun 22 2012 05:29am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 22 2012 01:28pm)
daily gsvslave nagyképűsködés


daily mesh menstrual
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 22 2012 05:29am
Quote (Genthor @ 22 Jun 2012 13:25)
Valaki meg tudná nekem ölni inferno Ghomot? Az egész pályát beterítő psn felhő miatt én csak 1/4 life-ot tudok leszedni róla.


korbe kell kiteolni, a szelen, ne menj kozepre, es ha jol csinalod az elotted levo psn felho pont akkor fog eltunni mikor odaernel
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jun 22 2012 05:29am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 22 2012 01:28pm)
daily gsvslave nagyképűsködés


nem látom hol voltam nagyképű de azért kötekedj csak
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 22 2012 05:31am
Quote (Liliomtipro @ Jun 22 2012 12:29pm)
nem látom hol voltam nagyképű de azért kötekedj csak


en csak annyit latok, hogy a te es szecsiadam ideírt posjainak fele az az hogy "mindenki sír", "inb4 sírás", "sok a sírás" stb
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 22 2012 05:31am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Jun 2012 13:31)
en csak annyit latok, hogy a te es szecsiadam ideírt posjainak fele az az hogy "mindenki sír", "inb4 sírás", "sok a sírás" stb


+ az en kurva anyam hogy vergodok a boss killekkel
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 22 2012 05:35am
Quote (Floodban @ 22 Jun 2012 13:29)
korbe kell kiteolni, a szelen, ne menj kozepre, es ha jol csinalod az elotted levo psn felho pont akkor fog eltunni mikor odaernel


Így csinálnám, de nem tűnik el a felhő.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 22 2012 05:36am
Quote (Genthor @ 22 Jun 2012 13:35)
Így csinálnám, de nem tűnik el a felhő.


en multkor igy csinaltam, fuck knows
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 22 2012 05:39am
Quote (Floodban @ 22 Jun 2012 12:36)
en multkor igy csinaltam, fuck knows


hát szerintem valamit változtattak

1) láttam sírás topicot is
2) tegnap lezúztuk egész a3-at (segítettem questelni), de azt a Ghom-ot full esélytelen volt (úgy nem tudtuk megölni ezt, hogy tegnap 3x öltük meg diát co-op-ban)

szóval érdekes egy boss ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1199719981999200020014114Next
Closed New Topic New Poll