d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1199519961997199819994114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 22 2012 04:26am
Tök jó, hogy csak az európai szerverek a szarok.






http://diablo3.hu/2012/06/21/web-promocios-jutalmak-megerkezese/
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Jun 22 2012 04:35am
Quote (Genthor @ 22 Jun 2012 12:26)
Tök jó, hogy csak az európai szerverek a szarok.


Nem értünk egyet, szerinte ez nagyon rossz.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jun 22 2012 04:39am
Quote (Genthor @ 22 Jun 2012 12:26)
Tök jó, hogy csak az európai szerverek a szarok.
http://diablo3.hu/2012/06/21/web-promocios-jutalmak-megerkezese/


"a Diablo 3 európai szolgáltatásával kapcsolatban elmondták, hogy a hardver infrastruktúra folyamatos fejlesztésének köszönhetően június 2 óta a bejelentkezéssel és az online maradással kapcsolatban megszűntek a problémák."

megszűntek a problémák.

megszűntek.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 22 2012 04:40am
Quote (dihep @ Jun 22 2012 11:39am)
"a Diablo 3 európai szolgáltatásával kapcsolatban elmondták, hogy a hardver infrastruktúra folyamatos fejlesztésének köszönhetően június 2 óta a bejelentkezéssel és az online maradással kapcsolatban megszűntek a problémák."

megszűntek a problémák.

megszűntek.


Tbh semmi bajom nem volt az elso par nap ota.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 22 2012 04:44am
Quote (szabika @ Jun 22 2012 11:40am)
Tbh semmi bajom nem volt az elso par nap ota.


Nekem sem, és ha vmit javitanak és ezért állítják le a szervert, az nem a "probléma" kategória
lehet frissitenek vmit v dno
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Jun 22 2012 04:49am
IS ON!!!
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jun 22 2012 04:53am
az lol folyton ledob meg még az ah-ban sem látom a cuccaim xD
Member
Posts: 14,322
Joined: Nov 5 2006
Gold: 286.72
Jun 22 2012 04:55am
Quote (Psyclon @ 22 Jun 2012 12:53)
az lol folyton ledob meg még az ah-ban sem látom a cuccaim xD


ellopták!
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 22 2012 04:56am
mi a fasz, eltunt ah-bol az osszes itemem, ha azt amut nem kapom vissza amit tegnap raktam be akkor szopjanak le, de tényleg
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jun 22 2012 04:57am
Quote (Fej @ 22 Jun 2012 12:56)
mi a fasz, eltunt ah-bol az osszes itemem, ha azt amut nem kapom vissza amit tegnap raktam be akkor szopjanak le, de tényleg


ez kb minden startkor ilyen volt par percig...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1199519961997199819994114Next
Closed New Topic New Poll