d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1199119921993199419954114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Jun 21 2012 06:10pm
Érti valaki az AH gemes részét? Olcsóbban tettem be, mint amit aktuálisan jelez/gem, de mintha figyelmen kívül hagyná a rendszer.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 21 2012 06:14pm
Quote (ecneB @ 22 Jun 2012 00:53)
http://2.imgland.net/me2bJw.png

http://3.imgland.net/Sn_zN1.png

ezek ernek vmit? :c


az a source eleg n1
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2012 06:46pm
nom?

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 21 2012 06:47pm
25 gf 20 mf glove? csak a 25 gf miatt 300k fölött van, de így hogy 2 perf. stat, dno mi tévő legyek -- várom a véleményeket pricera a szakértőktől :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 21 2012 06:52pm
cas

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 21 2012 06:52pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 21 2012 06:53pm
Quote (Anarkin @ Jun 22 2012 01:47am)
25 gf 20 mf glove? csak a 25 gf miatt 300k fölött van, de így hogy 2 perf. stat, dno mi tévő legyek -- várom a véleményeket pricera a szakértőktől :D


más stat nincs is rajta?

mert ha nincs, akkor pl ahn 900k-ért van fent 1 ugyanolyan, és 3 órája nem viszik el

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 21 2012 06:54pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2012 06:53pm
a source-ot vki pc, absz nem ertek ezekhez :D tobbi azert menni fog nagyjabol :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 21 2012 06:58pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Jun 2012 01:53)
más stat nincs is rajta?


hasznos nincs ofc http://i381.photobucket.com/albums/oo251/Anarkin24/Screenshot320.jpg

Quote (ecneB @ 22 Jun 2012 01:53)
a source-ot vki pc, absz nem ertek ezekhez :D tobbi azert menni fog nagyjabol :D


hát bepötyögtem a critet, max arcane-t, de elég nagy limittel sem találtam ilyen dmg-eset

érdemes lenne ezt az elgondolást követned.. növeled a limitet és ahol találsz hasonló dmg-el, az már árulkodó jel

vagy mondjuk ugyan ezt úgy h max arcane-t nem írod be, úgy már olcsóbban is van

árat direkt nem írok, mert nem néztem át 100%-osan

This post was edited by Anarkin on Jun 21 2012 06:59pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2012 06:59pm
Quote (Anarkin @ 22 Jun 2012 02:58)
hasznos nincs ofc



hát bepötyögtem a critet, max arcane-t, de elég nagy limittel sem találtam ilyen dmg-eset

érdemes lenne ezt az elgondolást követned.. növeled a limitet és ahol találsz hasonló dmg-el, az már árulkodó jel

vagy mondjuk ugyan ezt úgy h max arcane-t nem írod be, úgy már olcsóbban is van

árat direkt nem írok, mert nem néztem át 100%-osan


ty :)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 21 2012 07:18pm
inf belial izi volt barbbal, most vagyok a3 elején, elég jól zúzok
kellett már ez a tetves patch
Go Back To Magyar Topic List
Prev1199119921993199419954114Next
Closed New Topic New Poll