d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1198199200201202473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Oct 22 2021 07:40pm
Üdv srácok. Ezer meg egy éve nem voltam. Szemezek vele,de csak laptopon tudnám használni a gamet. Nem vagyok nagy műszaki zseni.... Kérdésem hogy milyen kellene hozzá és mennyibe kerülne nekem. Más game nem lenne, viszont úgy is kellene egy új. Köszi
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 22 2021 09:28pm
Quote (shelby_33 @ 23 Oct 2021 09:40)
Üdv srácok. Ezer meg egy éve nem voltam. Szemezek vele,de csak laptopon tudnám használni a gamet. Nem vagyok nagy műszaki zseni.... Kérdésem hogy milyen kellene hozzá és mennyibe kerülne nekem. Más game nem lenne, viszont úgy is kellene egy új. Köszi


Azt tudom hogy mit NE vegyel. Macbookot. Minden mas vinni fogja ha windows rendszeren szeretnel jatszani es a hardware eleg eros.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 23 2021 04:21am
Esett egy mara 😎
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 23 2021 04:23am
Quote (rapiddani @ 23 Oct 2021 12:21)
Esett egy mara 😎


gg

Mephi dobta?

This post was edited by Fej on Oct 23 2021 04:24am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 23 2021 04:27am
Quote (Fej @ Oct 23 2021 12:23pm)
gg

Mephi dobta?



Throne of destbe egy random mob (ráadásul a 0mfes javanak)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 23 2021 04:29am
Quote (rapiddani @ 23 Oct 2021 12:27)
Throne of destbe egy random mob (ráadásul a 0mfes javanak)


az elég gosu, mármint ha fehér mob dobta, főleg 0 mffel, az kb jackpot
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 23 2021 05:22am
Quote (shelby_33 @ Oct 23 2021 03:40am)
Üdv srácok. Ezer meg egy éve nem voltam. Szemezek vele,de csak laptopon tudnám használni a gamet. Nem vagyok nagy műszaki zseni.... Kérdésem hogy milyen kellene hozzá és mennyibe kerülne nekem. Más game nem lenne, viszont úgy is kellene egy új. Köszi


szia!
16 gb ram kell hozza, sajnos ha kevesebb van akkor surun crashel a game
amugy egy i5 meg 1050ti szintu gep mar viszi siman
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 23 2021 07:25am
Megbaszhatná már a jó édesanyját a Blizzard a 251. position in line-jával.
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Oct 23 2021 08:51am
Quote (-joey- @ 23 Oct 2021 15:25)
Megbaszhatná már a jó édesanyját a Blizzard a 251. position in line-jával.


271 here
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 23 2021 08:55am
kicrasheltem
20 perc után 167
.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1198199200201202473Next
Add Reply New Topic New Poll