Quote (Vismajor @ Dec 4 2014 01:02pm)
mint látjátok, nagyban tanulok a szociologia zhmra
Még utolsó pillanatokban, mert 15:30kor kezdődik az óra
Aha, akkor van vége
Szabika újjászületik bennem úgyérzem
e: nem baj, holnap van a csoport másikfelének, megírom majd akkor
Mondjuk hülyeségdíjat nem is ezért érdemlek, hanem mert felvettem az oroszt mint nyelvet, mivel meg kell tanulnom egy 2. nyelvet és itt ingyé' van (mondjuk olyan is)
a gond az h kurvára nem akarok megtanulni oroszul, motiváció nélkül nyelvet tanulni az eléggé szar
Vagyis bejártam rendesen de otthon nem tanultam szart se, ezért 3 hónap után se tudom megkérdezni hol van a legközelebbi kocsma
Plusz kihagytam kettőt, és mivel amúgysem tudtam semmit nem mentem be a harmadikra, hnaemhogy majd megkérek valakit h korrepetáljon, nem ért rá, erre a 4. órán zhztunk, arra sem mentem be, mostmeg már amúgysincs semmi értelme erre a maradék 2 órára
vállon veregettem magam
Jelentkezz at Japanra.