d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1198199200201202327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 05:56am
Quote (josheide @ Dec 4 2014 12:44pm)
Mondjuk valoszinu hogy itt epp nem ezt jelenti.


de, azt jelenti, vagy legalább olyasmit
Some of the homeless in Britain are former mental patients cut adrift by deinstitutionalization. Others suffer from multiple traumatic life-events that quickly result in their ending on the streets
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 4 2014 05:58am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2014 12:56)
de, azt jelenti, vagy legalább olyasmit
Some of the homeless in Britain are former mental patients cut adrift by deinstitutionalization. Others suffer from multiple traumatic life-events that quickly result in their ending on the streets


oh okay

Elfelejtettem, hogy te nem politologusnak tanulsz :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 06:02am
mint látjátok, nagyban tanulok a szociologia zhmra
Még utolsó pillanatokban, mert 15:30kor kezdődik az óra
Aha, akkor van vége
Szabika újjászületik bennem úgyérzem


e: nem baj, holnap van a csoport másikfelének, megírom majd akkor





Mondjuk hülyeségdíjat nem is ezért érdemlek, hanem mert felvettem az oroszt mint nyelvet, mivel meg kell tanulnom egy 2. nyelvet és itt ingyé' van (mondjuk olyan is)
a gond az h kurvára nem akarok megtanulni oroszul, motiváció nélkül nyelvet tanulni az eléggé szar
Vagyis bejártam rendesen de otthon nem tanultam szart se, ezért 3 hónap után se tudom megkérdezni hol van a legközelebbi kocsma
Plusz kihagytam kettőt, és mivel amúgysem tudtam semmit nem mentem be a harmadikra, hnaemhogy majd megkérek valakit h korrepetáljon, nem ért rá, erre a 4. órán zhztunk, arra sem mentem be, mostmeg már amúgysincs semmi értelme erre a maradék 2 órára
vállon veregettem magam

This post was edited by Vismajor on Dec 4 2014 06:08am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 4 2014 06:07am
Noobok vagytok
Főleg vis

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 4 2014 06:15am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2014 06:23am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 4 2014 11:05am)
Ezt nekem is mondja meg valaki, hogy hogy kell


Csaj ismerosom is bgfen van es allandoan sir h nem lesz meg a matek meg a kozgaz
Nem akarom mondani neki h aki bgfen megbukik matekbol az ne menjen felsooktatasba
De nektek mondom
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 4 2014 06:25am
Quote (xGurke @ Dec 4 2014 01:23pm)
Csaj ismerosom is bgfen van es allandoan sir h nem lesz meg a matek meg a kozgaz
Nem akarom mondani neki h aki bgfen megbukik matekbol az ne menjen felsooktatasba
De nektek mondom


fura a viszonyod az emberkhez, akikkel tudod, hogy nem fekudnel le
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2014 06:26am
Quote (jarabekg @ Dec 4 2014 12:25pm)
fura a viszonyod az emberkhez, akikkel tudod, hogy nem fekudnel le


Ki mondta h nem fekudnek le cptvel?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 4 2014 06:30am
Janou ezert nem basznak meg? :D barcsak ne dinnyeket kellett volna szamolnom suliban
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 4 2014 06:31am
Quote (Vismajor @ Dec 4 2014 01:02pm)
mint látjátok, nagyban tanulok a szociologia zhmra
Még utolsó pillanatokban, mert 15:30kor kezdődik az óra
Aha, akkor van vége
Szabika újjászületik bennem úgyérzem


e: nem baj, holnap van a csoport másikfelének, megírom majd akkor





Mondjuk hülyeségdíjat nem is ezért érdemlek, hanem mert felvettem az oroszt mint nyelvet, mivel meg kell tanulnom egy 2. nyelvet és itt ingyé' van (mondjuk olyan is)
a gond az h kurvára nem akarok megtanulni oroszul, motiváció nélkül nyelvet tanulni az eléggé szar
Vagyis bejártam rendesen de otthon nem tanultam szart se, ezért 3 hónap után se tudom megkérdezni hol van a legközelebbi kocsma
Plusz kihagytam kettőt, és mivel amúgysem tudtam semmit nem mentem be a harmadikra, hnaemhogy majd megkérek valakit h korrepetáljon, nem ért rá, erre a 4. órán zhztunk, arra sem mentem be, mostmeg már amúgysincs semmi értelme erre a maradék 2 órára
vállon veregettem magam


Jelentkezz at Japanra.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 06:31am
Quote (Karan2_Returned @ Dec 4 2014 01:31pm)
Jelentkezz at Japanra.


Az nincs, csak kínai
Go Back To Magyar Topic List
Prev1198199200201202327Next
Add Reply New Topic New Poll