d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1198199200201202257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 1 2011 12:02pm
Quote (josheide @ Apr 1 2011 06:01pm)
Melyik gem ad stret ?

ametiszt
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
Apr 2 2011 11:40am
valaki megölné nekem norm ancikat?
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
Apr 4 2011 09:48am
iso help hell ancik :D

afk, majd kesobb...


Quote (Liliomtipro @ 4 Apr 2011 16:51)
nightot hogy bírtad?
jó hogy nincs több fokozat.


:zzz:

This post was edited by Drawen on Apr 4 2011 09:54am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Apr 4 2011 09:51am
Quote (Drawen @ Apr 2 2011 07:40pm)
valaki megölné nekem norm ancikat?


Quote (Drawen @ Apr 4 2011 05:48pm)
iso help hell ancik :D


nightot hogy bírtad?
jó hogy nincs több fokozat.
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 4 2011 10:02am
Még mindig simán megbassza a mercemet Mephisto hellen, pedig van rajta Insight , Andariel's Visage és griswold/guardian angel armor... de így is simán rábasz kettőt és halott... rohadt idegesitő, mit lehetne még csinálni?^^ 84-es szintű
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 4 2011 10:18am
Quote (KiteHawk @ Apr 4 2011 04:02pm)
Még mindig simán megbassza a mercemet Mephisto hellen, pedig van rajta Insight , Andariel's Visage és griswold/guardian angel armor... de így is simán rábasz kettőt és halott... rohadt idegesitő, mit lehetne még csinálni?^^ 84-es szintű

treachery> szerintem
45ias, fade

gyorsabban üt ias miatt, gyorsabban szívja az életet, bár nem tudom a 10% andyról elég-e, de egy próbát megér.
fade meg +60% all res ha aktiválódik
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Apr 4 2011 10:52am
Quote (KiteHawk @ Apr 4 2011 04:02pm)
Még mindig simán megbassza a mercemet Mephisto hellen, pedig van rajta Insight , Andariel's Visage és griswold/guardian angel armor... de így is simán rábasz kettőt és halott... rohadt idegesitő, mit lehetne még csinálni?^^ 84-es szintű


az én csicsomon 1 gaze 18%dr van 1 grisword armor (30fire 30 light és 30 posion reses runak)meg 1 insight (partizan) és nem hal meg
bár én hammerdinnel vok
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 4 2011 10:54am
Quote (KiteHawk @ 4 Apr 2011 18:02)
Még mindig simán megbassza a mercemet Mephisto hellen, pedig van rajta Insight , Andariel's Visage és griswold/guardian angel armor... de így is simán rábasz kettőt és halott... rohadt idegesitő, mit lehetne még csinálni?^^ 84-es szintű


az enyem most egy andy forty infy kombinációban elég jól hasít
50 game alatt 1szer halt le kb az is az en hibam volt
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 4 2011 10:56am
Quote (KiteHawk @ 4 Apr 2011 18:02)
Még mindig simán megbassza a mercemet Mephisto hellen, pedig van rajta Insight , Andariel's Visage és griswold/guardian angel armor... de így is simán rábasz kettőt és halott... rohadt idegesitő, mit lehetne még csinálni?^^ 84-es szintű


az act bossok sokkal többet sebeznek minionokba (asszem 3x annyit, baal pedig 4x annyit) mint játékosba
bossok ellen nekem sose bírta a merc, én sorccal teleportálgatni szoktam mephisto spelljei elöl, hogy ne találja el a mercet

/csapágy

This post was edited by Klontar on Apr 4 2011 10:56am
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Apr 4 2011 10:58am
Quote (Namechange @ Apr 4 2011 04:54pm)
az enyem most egy andy forty infy kombinációban elég jól hasít
50 game alatt 1szer halt le kb az is az en hibam volt


ezzel a cuccal jó hogy nem hal :D nem is tom lehet ennél jobb cucc rajta ? :P

This post was edited by Khaszas on Apr 4 2011 10:58am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1198199200201202257Next
Closed New Topic New Poll