Quote (Genthor @ 21 Jun 2012 21:04)
Vélemény? DH-knak el lehet adni jó pénzért a sok dex és az mf miatt?

Felraktam 2 milláért, hát nem elvitték?

Igaz, hogy csak 1.7-et kaptam meg belőle a levonás miatt, de eddigi bestes tradem, i am happy.
Kipeccselték az eladott tárgyak megnézésének a lehetőségét.

Quote (Klontar @ 21 Jun 2012 21:11)
szerezz life on hitet
én wizemen van 1200 és nem hogy a reflect damage nem zavar, de egy nem hiperaktív packet tankolni is lehet
nekem amúgy invulnerable van mostanában sokkal több mint volt, nem tudom növeltek-e a spawnratején
Kis pénz, kis foci. Sajna nem vagyok eleresztve lóvéval. De majd nézelődök.