d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1198719881989199019914114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2012 02:32pm
Quote (Namechange @ 21 Jun 2012 22:15)
Végre megvan a kártyám meg aktiváltam meg netbank meg miegymás, de elment a kedvem a játéktól

óha

vagyis az ahtól




Feels good man
Member
Posts: 3,200
Joined: Aug 14 2007
Gold: 0.00
Jun 21 2012 02:37pm
Quote (Namechange @ Jun 21 2012 08:32pm)
http://4.imgland.net/-grmD0.png

Feels good man


te neked a lakcimkartya mellé igenyeltek közüzemi szamlát?

This post was edited by jspgamer on Jun 21 2012 02:37pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 21 2012 02:38pm
Quote (Genthor @ 21 Jun 2012 21:04)
Vélemény? DH-knak el lehet adni jó pénzért a sok dex és az mf miatt?


Felraktam 2 milláért, hát nem elvitték? :o Igaz, hogy csak 1.7-et kaptam meg belőle a levonás miatt, de eddigi bestes tradem, i am happy.

Kipeccselték az eladott tárgyak megnézésének a lehetőségét. :(


Quote (Klontar @ 21 Jun 2012 21:11)
szerezz life on hitet
én wizemen van 1200 és nem hogy a reflect damage nem zavar, de egy nem hiperaktív packet tankolni is lehet

nekem amúgy invulnerable van mostanában sokkal több mint volt, nem tudom növeltek-e a spawnratején

Kis pénz, kis foci. Sajna nem vagyok eleresztve lóvéval. De majd nézelődök.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 21 2012 02:38pm
De ez mi a fasz? Leszedem a monsták életét kb 10%ra, mindegyikét, checkpointtól kb 5 lépésre vannak, meghalok, 6 sec a revive, feléledek, és mindegyik full hp
ez vmi bug?? vagy ez nekik a természetes?

Quote (Genthor @ Jun 21 2012 09:38pm)
Felraktam 2 milláért, hát nem elvitték? :o Igaz, hogy csak 1.7-et kaptam meg belőle a levonás miatt, de eddigi bestes tradem, i am happy.

Kipeccselték az eladott tárgyak megnézésének a lehetőségét. :(



Kis pénz, kis foci. Sajna nem vagyok eleresztve lóvéval. De majd nézelődök.


Nálam nem peccselték o.0

This post was edited by Vismajor on Jun 21 2012 02:39pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 21 2012 02:41pm
Quote (Vismajor @ 21 Jun 2012 22:38)
De ez mi a fasz? Leszedem a monsták életét kb 10%ra, mindegyikét, checkpointtól kb 5 lépésre vannak, meghalok, 6 sec a revive, feléledek, és mindegyik full hp
ez vmi bug?? vagy ez nekik a természetes?



Nálam nem peccselték o.0


Ok, én voltam a béna, meg lehet nézni még mindig. Eltörném a kezét annak, aki átállította sárgára a betűszínt...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 21 2012 02:47pm
Quote (Vismajor @ 21 Jun 2012 22:38)
De ez mi a fasz? Leszedem a monsták életét kb 10%ra, mindegyikét, checkpointtól kb 5 lépésre vannak, meghalok, 6 sec a revive, feléledek, és mindegyik full hp
ez vmi bug?? vagy ez nekik a természetes?



Nálam nem peccselték o.0


ezzel a blizardnak az a célja, hogy fellendítsék a pc piacot kicsit, mert mindenki ki fogja baszni a jelenlegi számítógépét az ablakon
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 21 2012 02:50pm
Quote (farki @ 21 Jun 2012 21:10)
na ezt én is észrevettem DH-val
meg kurva sok FAST is van, hogy véletlen se lehessen lelőni őket szép nyugodtan

erre átváltok barbra, ott meg fél órán át kell kergetni ezeket a geci szúnyogokat
act1 warden+butchert viszont full easy farmolni, tegnap 3 run alatt (kb 25perc 1 run) esett 2 ilvl63 rare (mind2 szar), meg 4 AH-n eladható item (összesen 550k gold), szal lehet, hogy azt jobban megéri runolni, mint későbbi actokban szenvedni
majd írkálom excelbe a dolgokat, s csinálok statisztikát, oszt megosztom veletek :D

amúgy barbbal is több a refdamos pack, de az /care


Patch óta mortarral párosítva elég jó tud lenni, képernyőn kívülről dobálják azokat a szarokat. Még jó, hogy A1-ben még ki tudom tankolni őket, akkor csak az ütéseket kell állni. A2-ben már trükközni kell.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 21 2012 02:57pm
Vis jössz?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 21 2012 02:58pm
Quote (Vismajor @ Jun 21 2012 09:38pm)
De ez mi a fasz? Leszedem a monsták életét kb 10%ra, mindegyikét, checkpointtól kb 5 lépésre vannak, meghalok, 6 sec a revive, feléledek, és mindegyik full hp
ez vmi bug?? vagy ez nekik a természetes?



Nálam nem peccselték o.0


egészen pontosan 10mp ez a regen time
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 21 2012 03:04pm
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Jun 2012 22:47)
ezzel a blizardnak az a célja, hogy fellendítsék a pc piacot kicsit, mert mindenki ki fogja baszni a jelenlegi számítógépét az ablakon


:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1198719881989199019914114Next
Closed New Topic New Poll