Quote (Norbi1one4all @ May 5 2013 11:29am)
tökmind1 itt arról van szó hogy a többi spellen van +%dmg passiveokbol a fp-n nincs és az mégis picivel többet sebez, eredetileg én is fireballt akartam használni de ahogy elnézem freezing pulse jobb, de lehet ez későbbi szinteken változik

hogy melyik status a jobb szerintem ne menjünk bele mert ízlés kérdése és sokat lehetne rajta vitatkozni, én hcban sokkal többre tartom a freeze-t a többinél
közel kell menni mobokhoz igen de ha 1-2 hit után freezeled úgyse tud megütni, legalábbis a legtöbb
hát figyelj, nézzük csak azt hogy van egy magic reflect mob
a fireball buildek általában a burn damra mennek, amit nem reflectel vissza az a fos, mig fpvel lehet hogy 2 hiteled magad
igy nézve azér a burning igencsak sokkal jobb

volt 65ös freezing pulse witchem meg egy fireball witchem
ha csak normált nézem (mer az fb witch 37es volt), akkor a fb sokkal könnyebben ölt, minden nodot lifera pakolhattam és igyis 1 max 2 hit volt szinte minden
jo, én is láttam geciredurva full gearelt fp karit (kripp karija pl), de szerintem nem sokkal erösebb a fp mint a fb
arcot nem igazán tudom, olyat még sose láttam, én is csak totemmel használtam
This post was edited by sylke on May 5 2013 05:47am