d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1196197198199200473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Oct 21 2021 08:40am
Quote (harcikacsa17 @ 21 Oct 2021 16:35)
Mavina settes Ama mennyire működőképes hellen?
Van olyan bowama ami működik hellen?


jo gearben p1ben CSt ki lehet strafelni egesz hatekonyan

mukodokepes de sose fog egy hammerrel vagy sorkkal felerni

e: jo gear nyilvan nem a mavina set. burizaval mar mukodokepesse lehet tenni de inkabb faithet vagy WFet igenyel

This post was edited by SteelMeetsSteel on Oct 21 2021 08:44am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 21 2021 08:43am
Quote (harcikacsa17 @ 21 Oct 2021 22:35)
Mavina settes Ama mennyire működőképes hellen?
Van olyan bowama ami működik hellen?


Vallalhato szerintem, bar elvezni biztos hogy nem fogod mav szettel.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 21 2021 08:52am
Quote (SteelMeetsSteel @ 21 Oct 2021 16:40)
jo gearben p1ben CSt ki lehet strafelni egesz hatekonyan

mukodokepes de sose fog egy hammerrel vagy sorkkal felerni

e: jo gear nyilvan nem a mavina set. burizaval mar mukodokepesse lehet tenni de inkabb faithet vagy WFet igenyel


Koszi !
Buriza eleg olcson van, milyen itemek kellenek meg neki?
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Oct 21 2021 08:58am
Quote (harcikacsa17 @ 21 Oct 2021 16:52)
Koszi !
Buriza eleg olcson van, milyen itemek kellenek meg neki?


minel magasabb AS bp(strafehez), dual leech, knockback

talan 15 eve jatszottam vele, nem emlekszek a teljes buildre
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 21 2021 10:43am
en most osszedobtam egy ik barbot mert ugyis volt egy 84es barbarom
szornyu
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 21 2021 10:51am
Quote (Flutter @ 21 Oct 2021 18:43)
en most osszedobtam egy ik barbot mert ugyis volt egy 84es barbarom
szornyu


van nekem is 83as
shael runak a weaponbe is mindent is clerael.


Valaki megcsapná nekem ancikat hellen?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2021 11:42am


ez mar hianyzott
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 21 2021 12:15pm
Tudja valaki, hogy mi az isten történt, hogy 3 nap alatt felére estek az árak? Le vagyok maradva és meg vagyok hökkenve :O :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 21 2021 12:46pm
Quote (ReDEyeS @ 21 Oct 2021 20:15)
Tudja valaki, hogy mi az isten történt, hogy 3 nap alatt felére estek az árak? Le vagyok maradva és meg vagyok hökkenve :O :D


haverok
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Oct 21 2021 01:13pm
Quote (Fej @ 21 Oct 2021 10:33)
tegnap unid annit már nem tudtam eladni 4.5ért lel, ennyit anni huntrol

megvárom mennyit esnek az árak mához 1 hétre és elkezdek költekezni, megcsinálom a kis zerkeremet, hadd potyogjanak kettesével a griffonok


Én meg vettem 3 sojt, hogy majd jövök a következőre, amit last-emperor szervez
Erre jobban jártam volna, ha csak simán egy annit veszek
Nem is eladni kellett volna, csak a 10 exp miatt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1196197198199200473Next
Add Reply New Topic New Poll