d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11961971981992004765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 8 2015 04:41am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 8 2015 11:35am)
do you even fun


most kezdtem el ejtoernyozni, szerintem az ide kvalifikal

de elkepzelni se tudom mi elvezetet nyujtanak ezek a masinak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2015 04:42am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 8 2015 10:39am)
de ez nem celsius fok hanem fahrenheit


18 kelziusz van átlagban ott?
az viszont jó
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 8 2015 04:45am
Quote (Senee @ Jul 8 2015 11:42am)
18 kelziusz van átlagban ott?
az viszont jó


ma, aztán lehet 2 hét múlva meg 40 fok lesz

Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 8 2015 11:41am)
most kezdtem el ejtoernyozni, szerintem az ide kvalifikal

de elkepzelni se tudom mi elvezetet nyujtanak ezek a masinak


vannak bajok :S
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 8 2015 04:46am
Quote (Senee @ 8 Jul 2015 12:42)
18 kelziusz van átlagban ott?
az viszont jó


Ha tenger, meg óceán, főleg ha ilyen nyílt rész mellett vagy, akkor ott lehet perzselő a nap, de a levegő az sosem gyilkos meleg.

De utálok repülni és kibaszott messze van.

Egy délebbi, de tengerparti városban sokkal elviselhetőbb. Ez a szárazföld közepe + meleg a legszarabb

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 8 2015 04:48am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 8 2015 04:50am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Jul 2015 12:39)
de ez nem celsius fok hanem fahrenheit


szép is lenne 93 celsius geci
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 8 2015 04:53am
en jovo heten megyek kaliforniaba ket hetre heheh :- ))
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 8 2015 05:03am
Quote (SummertimeClothes @ 8 Jul 2015 12:53)
en jovo heten megyek kaliforniaba ket hetre heheh :- ))


vismajorral talalkozzal
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2015 05:05am
még 2 óra 54 perc és megyek haza
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jul 8 2015 05:10am
Valamelyikőtök jár Vermont környékén vagy talál Kaliforniába keleti parti cuccot és hoz nekem sört kap érte rakás pénzt srs, pm details.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 8 2015 05:16am
Quote (daneeka10 @ 8 Jul 2015 13:10)
Valamelyikőtök jár Vermont környékén vagy talál Kaliforniába keleti parti cuccot és hoz nekem sört kap érte rakás pénzt srs, pm details.


ez vismajornak sokkal easybb kene legyen szerintem
viszont nekem ajanlhatsz entry level meno soroket (minden vilagreszrol), systembolaget vagy 2000 felet terjeszt
Go Back To Magyar Topic List
Prev11961971981992004765Next
Add Reply New Topic New Poll