Quote (Senee @ 8 Jul 2015 12:42)
18 kelziusz van átlagban ott?
az viszont jó
Ha tenger, meg óceán, főleg ha ilyen nyílt rész mellett vagy, akkor ott lehet perzselő a nap, de a levegő az sosem gyilkos meleg.
De utálok repülni és kibaszott messze van.
Egy délebbi, de tengerparti városban sokkal elviselhetőbb. Ez a szárazföld közepe + meleg a legszarabb
This post was edited by CyberPunk666 on Jul 8 2015 04:48am