d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev11961971981992003310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 3 2013 04:19am
Quote (sylke @ May 3 2013 12:17pm)
amugyis miért van bent egy ilyen funkcio a gémben


Valami olyasmi volt, hogy ezt még closed bétában rakták be (fasztuggya miért) aztán majd most akarják módositani
de nézd meg azt a videót, én sem tudok többet..
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 3 2013 04:21am
Quote (cowding @ May 3 2013 10:19am)
Valami olyasmi volt, hogy ezt még closed bétában rakták be (fasztuggya miért) aztán majd most akarják módositani
de nézd meg azt a videót, én sem tudok többet..


és ezzel te, mint szemét mocsok csalo, nem probálsz meg vmi exploitot összehozni, igaz?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 3 2013 04:23am
Quote (sylke @ May 3 2013 12:21pm)
és ezzel te, mint szemét mocsok csalo, nem probálsz meg vmi exploitot összehozni, igaz?


Igazából szerintem pont az említett felshrinet 20 sec alatt farmoló ki-be léphető/chickenező botok ellen akartak tenni, vagy hasonló
Szóval valószínűleg ilyesmit okkal csinálnak, nem random nyomogatják a gombokat meg húzgálják az értékeket fel-le mint d3ban
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 3 2013 11:53am
faszom
200-250 hpval léptem ki, mikor visszalogoltam látom hogy halott a kari
n1
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 3 2013 01:13pm
Quote (sylke @ 3 May 2013 19:53)
faszom
200-250 hpval léptem ki, mikor visszalogoltam látom hogy halott a kari
n1


:C
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 3 2013 01:57pm
Quote (sylke @ May 3 2013 07:53pm)
faszom
200-250 hpval léptem ki, mikor visszalogoltam látom hogy halott a kari
n1


rip :c
kezdhetsz velem újat :3
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,212.51
May 3 2013 02:23pm
Quote (sylke @ 3 May 2013 19:53)
faszom
200-250 hpval léptem ki, mikor visszalogoltam látom hogy halott a kari
n1


a wiccsel? :-( rip
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 4 2013 12:13am
Quote (vtibor @ May 3 2013 08:23pm)
a wiccsel? :-( rip


low lvl witchel
a highlvl még meg van : )
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 4 2013 12:25am
Atmentem merszilessz ledzsre. : )
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 4 2013 01:48am


dat league
Go Back To Magyar Topic List
Prev11961971981992003310Next
Add Reply New Topic New Poll