☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablos Rövid Kérdések
Prev
1
196
197
198
199
200
257
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 60573
Replies: 2560
Track Topic
xriox
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold
:
1.00
#1971
Mar 26 2011 09:35am
Quote (Akizk @ Mar 26 2011 04:39pm)
br=bot duel=perf itemek
pc 45 is kb 300fg 1 éve 450-500 volt
sok dupeolt szar lassan elpoofolt,
már kb minden legit
, nincs ára annak h a tiéd perm ect
:D
Csavardi_Samu
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold
:
533.11
#1972
Mar 27 2011 11:09am
van nonladderben br, amit nem bot indit?
esetleg channel?
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#1973
Mar 27 2011 12:28pm
Quote (Csavardi_Samu @ Mar 27 2011 06:09pm)
van nonladderben br, amit nem bot indit?
esetleg channel?
op zsbaal egész jó channel, de természetesen ott is bot breket talász :/
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#1974
Mar 27 2011 01:02pm
ebből a gameből sajna egy "ki tud jobb programot írni" elfoglaltság lett :c
szabika
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#1975
Mar 30 2011 01:19pm
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53039067&f=98
this
mi a gond?
szabika
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#1976
Mar 31 2011 10:49am
Quote (szabika @ Mar 30 2011 08:19pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53039067&f=98
this
mi a gond?
így postoljon az ember stickybe
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#1977
Mar 31 2011 12:14pm
miért van az hogy belépek egy game-be játszom kicsit és amikor kilépek akkor újra csatlakoznia kell a bnet-hez?
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#1978
Mar 31 2011 12:32pm
Quote (Sanyika @ Mar 31 2011 08:14pm)
miért van az hogy belépek egy game-be játszom kicsit és amikor kilépek akkor újra csatlakoznia kell a bnet-hez?
bneten próbálsz játszani?
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#1979
Mar 31 2011 12:35pm
Quote (Liliomtipro @ 31 Mar 2011 19:32)
bneten próbálsz játszani?
igen és tudok is, csak ha kilépek 1 gameből kidob a játék főmenűjébe
estamas
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold
:
0.00
#1980
Apr 1 2011 12:58am
Quote (szabika @ Mar 30 2011 08:19pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53039067&f=98
this
mi a gond?
Szerintem a régi peace bug miatt zárhatták be. Nem fog amúgy valkűrt idézni.
This post was edited by estamas on Apr 1 2011 12:58am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
196
197
198
199
200
257
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact