Quote (AngryBug @ Oct 20 2016 09:26pm)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=195701mérhetetlenül sajnalom Fülöpöt, sokkal nehezebb úgy tekinteni valakire, hogy tudod min megy keresztül.
engedélyt nem adott rá hogy meséljek, de reméljük soon újra feljár jspre es majd o ír magáról
Alabecsültem hogy mennyire leterheli az embert szellemileg egy ilyen betegseg, de szerintem jol viseli.