d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1196319641965196619674765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 20 2016 01:55pm
Quote (Senee @ Oct 20 2016 08:46pm)
http://4.1m.yt/aV0eI8.jpg

xd





biztos van vmi keret azt túllépted :s



vagy ifeel zenét tölt




This post was edited by XxPiTyUkAxX on Oct 20 2016 01:55pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 20 2016 02:07pm



pécel city
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 20 2016 02:09pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 20 2016 08:55pm)


:S

telefonálj be h WAS VERDAMMT GOTT IST?!


Quote (Vismajor @ Oct 20 2016 09:07pm)






Quote (Ghostmasterq @ Oct 20 2016 09:10pm)
ty based xszéna


yw xd

This post was edited by Senee on Oct 20 2016 02:11pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 20 2016 02:10pm
Quote (Senee @ 20 Oct 2016 20:46)
http://4.1m.yt/aV0eI8.jpg

xd





biztos van vmi keret azt túllépted :s



vagy ifeel zenét tölt


ty based xszéna
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 20 2016 02:17pm
Quote (Vismajor @ Oct 20 2016 09:07pm)


mit keresel te pécelen?
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 20 2016 02:24pm
Quote (Senee @ Oct 20 2016 09:09pm)
:S

telefonálj be h WAS VERDAMMT GOTT IST?!




http://www.speedtest.net/result/5731777285.png





yw xd


holnap bemegyek y, megkérdezem tölük hogy mi a retkes fasz van, mert nem ezért fizet az ember 25 eurot havonta

upc net 50 mbit 18 eu volt és hiba nélkül ment, de gfnek ez a fos volt én meg lemondtam a upct mivel itt a házban nincs bekötve
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 20 2016 02:26pm
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=195701

mérhetetlenül sajnalom Fülöpöt, sokkal nehezebb úgy tekinteni valakire, hogy tudod min megy keresztül.
engedélyt nem adott rá hogy meséljek, de reméljük soon újra feljár jspre es majd o ír magáról

This post was edited by AngryBug on Oct 20 2016 02:26pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 20 2016 02:29pm
Quote (AngryBug @ 20 Oct 2016 21:26)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=195701

mérhetetlenül sajnalom Fülöpöt, sokkal nehezebb úgy tekinteni valakire, hogy tudod min megy keresztül.
engedélyt nem adott rá hogy meséljek, de reméljük soon újra feljár jspre es majd o ír magáról


Sheit, a par napja feltunt, higy nincs itt
Kitartást neki
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 20 2016 02:37pm
Quote (AngryBug @ Oct 20 2016 09:26pm)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=195701

mérhetetlenül sajnalom Fülöpöt, sokkal nehezebb úgy tekinteni valakire, hogy tudod min megy keresztül.
engedélyt nem adott rá hogy meséljek, de reméljük soon újra feljár jspre es majd o ír magáról


ha kommunikálsz vele mondd meg neki pls, hogy üzenem mielöbbi felepülest kivanok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 20 2016 03:13pm
Quote (anyd @ Oct 20 2016 09:17pm)
mit keresel te pécelen?


itt lakom baze
Go Back To Magyar Topic List
Prev1196319641965196619674765Next
Add Reply New Topic New Poll