Quote (Senee @ Oct 20 2016 09:09pm)
holnap bemegyek y, megkérdezem tölük hogy mi a retkes fasz van, mert nem ezért fizet az ember 25 eurot havonta
upc net 50 mbit 18 eu volt és hiba nélkül ment, de gfnek ez a fos volt én meg lemondtam a upct mivel itt a házban nincs bekötve