d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1196219631964196519664765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 20 2016 12:51pm
itt vagyok a fasza laptopommal es nem tudom mivel jatsszak vele, semmi fasza game nincs meg mindig
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2016 01:09pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 20 Oct 2016 20:51)
itt vagyok a fasza laptopommal es nem tudom mivel jatsszak vele, semmi fasza game nincs meg mindig


wow)
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 20 2016 01:12pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 20 2016 06:51pm)
itt vagyok a fasza laptopommal es nem tudom mivel jatsszak vele, semmi fasza game nincs meg mindig


diablo2
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 20 2016 01:12pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 20 2016 07:51pm)
itt vagyok a fasza laptopommal es nem tudom mivel jatsszak vele, semmi fasza game nincs meg mindig


baratom hasra van esve a bf1-tol
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 20 2016 01:15pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 20 2016 07:51pm)
itt vagyok a fasza laptopommal es nem tudom mivel jatsszak vele, semmi fasza game nincs meg mindig


osu
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 20 2016 01:22pm
valakinek nincs meg Seene Morzsi kutyás képe?
ki akarom tenni facebook cover fotónak
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 20 2016 01:25pm
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 20 2016 01:42pm



ez mi a faszomért van egy 30 mbites netcube-nál? szánalmas, hogy semmit se tudok csinálni ezzel a szarral hetek óta
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 20 2016 01:42pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 20 Oct 2016 21:42)
http://4.1m.yt/4p5dc8.png


ez mi a faszomért van egy 30 mbites netcube-nál? szánalmas, hogy semmit se tudok csinálni ezzel a szarral hetek óta


megy a pr0n dl
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 20 2016 01:46pm
Quote (Ghostmasterq @ Oct 20 2016 08:22pm)
valakinek nincs meg Seene Morzsi kutyás képe?
ki akarom tenni facebook cover fotónak


http://4.1m.yt/aV0eI8.jpg

xd



Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 20 2016 08:42pm)
http://4.1m.yt/4p5dc8.png


ez mi a faszomért van egy 30 mbites netcube-nál? szánalmas, hogy semmit se tudok csinálni ezzel a szarral hetek óta


biztos van vmi keret azt túllépted :s


Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 20 2016 08:42pm)
megy a pr0n dl

vagy ifeel zenét tölt

This post was edited by Senee on Oct 20 2016 01:46pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1196219631964196519664765Next
Add Reply New Topic New Poll