Quote (Ghostmasterq @ Oct 20 2016 08:22pm)
valakinek nincs meg Seene Morzsi kutyás képe?
ki akarom tenni facebook cover fotónak
http://4.1m.yt/aV0eI8.jpgxd
Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 20 2016 08:42pm)
http://4.1m.yt/4p5dc8.pngez mi a faszomért van egy 30 mbites netcube-nál? szánalmas, hogy semmit se tudok csinálni ezzel a szarral hetek óta
biztos van vmi keret azt túllépted :s
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 20 2016 08:42pm)
megy a pr0n dl
vagy ifeel zenét tölt
This post was edited by Senee on Oct 20 2016 01:46pm