d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1196019611962196319644765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 20 2016 05:48am
Quote (lacketto @ 20 Oct 2016 13:46)
legalabb szép legyen ha a game szar


annyira nem szar amugy, kb felenel vagyok.
mondjuk blackbox verzio, igy multirol nem tudok nyilatkozni
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 20 2016 05:50am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 20 2016 12:48pm)
annyira nem szar amugy, kb felenel vagyok.
mondjuk blackbox verzio, igy multirol nem tudok nyilatkozni


én mar a fele előtt meguntam hehe
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 20 2016 06:25am
senee :c
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Oct 20 2016 07:28am
hét év fél évet sikerült valahogy átvészelnem a szakmában hogy ne kelljen teljes díszmagyarba vágni magam konferenciákra/meetingenkre

ezen a ponton sajnos már nem tudom elkerülni, viszont az egyetlen, még 10 éve a szalagavatón hordott cuccaimat már rég kidobtam

hol érdemes pesten körülnéznem egyáltalán? a mrsale színvonalánál azért egy kicsit magasabbra lőném be a mércét
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 20 2016 08:24am
Quote (text_killer @ Oct 20 2016 03:28pm)
hét év fél évet sikerült valahogy átvészelnem a szakmában hogy ne kelljen teljes díszmagyarba vágni magam konferenciákra/meetingenkre

ezen a ponton sajnos már nem tudom elkerülni, viszont az egyetlen, még 10 éve a szalagavatón hordott cuccaimat már rég kidobtam

hol érdemes pesten körülnéznem egyáltalán? a mrsale színvonalánál azért egy kicsit magasabbra lőném be a mércét


6.5 ev utan igazan elfogadhatnak a mackonadragos palit minek eroltetni <_<
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 20 2016 08:40am
Quote (text_killer @ 20 Oct 2016 14:28)
hét év fél évet sikerült valahogy átvészelnem a szakmában hogy ne kelljen teljes díszmagyarba vágni magam konferenciákra/meetingenkre

ezen a ponton sajnos már nem tudom elkerülni, viszont az egyetlen, még 10 éve a szalagavatón hordott cuccaimat már rég kidobtam

hol érdemes pesten körülnéznem egyáltalán? a mrsale színvonalánál azért egy kicsit magasabbra lőném be a mércét


mi a gond mrsale öltönnyel
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 20 2016 08:53am
Quote (MarcusD @ Oct 20 2016 03:40pm)
mi a gond mrsale öltönnyel


Tul olcso
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Oct 20 2016 09:50am
Quote (MarcusD @ 20 Oct 2016 15:40)
mi a gond mrsale öltönnyel


mrsale nem az abszolút proliság csúcsa? mármint nem egyszerhasználatos cuccot szeretnék. ha már egyszer kénytelen vagyok kibaszni rá pénzt, legyen már jó
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 20 2016 09:57am
Quote (MarcusD @ Oct 20 2016 03:40pm)
mi a gond mrsale öltönnyel


En ott vettem a sajatom es teljesen okj

Mondjuk nem is volt ra tul sok penzem anno

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Oct 20 2016 09:57am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1196019611962196319644765Next
Add Reply New Topic New Poll