Quote (Karan2_Returned @ Oct 20 2016 12:19pm)
Nem baj ha failkodsz, ugy tanulsz. A többiek oviban tanultak mar hogyan kell csajozni, no liffer gecik mint en meg 20 evesen kezdik. Ha probalkozol, es atgondolod mit csinaltal rosszul akkor egy idö utan neked is menni fog. Az a baj korombeli csajok mind golddiggerek, csak olyanokat kerdeznek hogy mennyit keresek, milyen autom van etc, gyakorolni gimis csajokhoz menj szerintem.
szerintem én ha gimis csajokhoz mennék oda rámhívnák a rendőrséget :XD
épp ezt mondtam, h bizonyos értelemben az ő szintjükön vagyok ami meg ahhoz nem jó, hogy a korombeliekkel ismerkedjek mert ők már rég túl vannak olyan dolgokon érzelmileg amiken én nem
Quote (Fej @ Oct 20 2016 12:17pm)
kicsit tul gondolod ezt a dolgot, miert kene "szaporodnod"? eleg ha kursz, 2016-ban mar tudsz vedekezni
az meg más miatt lenne fail imo
de ja, max azt majd megpróbálom miután már úgy nézek ki ahogy kéne