d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1195196197198199473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 21 2021 04:54am
Quote (last-emperor @ 21 Oct 2021 17:47)
2 soj aktuális áron fair belépő, viszont csodálkoznék ha jövőhéttől is működnének még 3 soj entry runok.
1 sojjal rengeteg a user, sokkal nagyobb az ip leak esélye, sokaknak nem maradna game

jelenlegi "ladderben" szerintem a minimum ára az anninak simán meghúzható sojprice*4 körül
persze ha jön valami dupe vagy bot akkor ez is változhat

jövőhét végétől lesz érdekes a piac, amikor már nincs massziv sellout poe launch miatt.. no meg a blizzard banhullám is generál még nemi vásárlói igényt :)
annyira nem kell aggódni szerintem :)


Van dupe elvileg, $50k dollarert aruljak.
Hogy ez mennyire legit info nem tudom, egy kinai forumon lattam videot rola, linkelni nem tudom mert a falnak a belso oldalan van es a kintiek nem latjak en meg nem akarok warnosfiu lenni)))))
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 21 2021 04:56am
En azt varom hogy legyen egy normalisabb lld community, charger palaval bezuzok mindenkit. Regen sittesnek volt top tier 29-es chargerpalaja amivel szarra vert mindenkit.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 21 2021 04:57am
Quote (Smat @ 21 Oct 2021 12:54)
Van dupe elvileg, $50k dollarert aruljak.
Hogy ez mennyire legit info nem tudom, egy kinai forumon lattam videot rola, linkelni nem tudom mert a falnak a belso oldalan van es a kintiek nem latjak en meg nem akarok warnosfiu lenni)))))


sztem tuti legit, én rámennék a helyedben smatyi
Member
Posts: 9,665
Joined: Aug 14 2007
Gold: 9,052.50
Oct 21 2021 04:57am
Quote (Smat @ 21 Oct 2021 12:54)
Van dupe elvileg, $50k dollarert aruljak.
Hogy ez mennyire legit info nem tudom, egy kinai forumon lattam videot rola, linkelni nem tudom mert a falnak a belso oldalan van es a kintiek nem latjak en meg nem akarok warnosfiu lenni)))))


tele van minden cham runákkal. tuti public a dupe már.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2021 04:59am
Quote (v_t @ 21 Oct 2021 12:57)
tele van minden cham runákkal. tuti public a dupe már.


miert eppen cham :wacko:
Member
Posts: 8,281
Joined: Feb 15 2005
Gold: 965.52
Oct 21 2021 05:02am
cham zod nem sok cucchoz kell :D
ezért van sok, mert nn gearbe...
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 21 2021 05:02am
Quote (Fej @ 21 Oct 2021 18:57)
sztem tuti legit, én rámennék a helyedben smatyi


Van kolcson 50k dollarod teso? Buszjegyre kene.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2021 05:12am
Quote (last-emperor @ 21 Oct 2021 13:02)
cham zod nem sok cucchoz kell :D
ezért van sok, mert nn gearbe...


ha tudnek dupeolni, biztos nem cham+zodot dupeolnek lol
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 21 2021 05:44am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 21 2021 01:12pm)
ha tudnek dupeolni, biztos nem cham+zodot dupeolnek lol


ral runat meg p amethystet?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 21 2021 08:35am
Mavina settes Ama mennyire működőképes hellen?
Van olyan bowama ami működik hellen?

This post was edited by harcikacsa17 on Oct 21 2021 08:35am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1195196197198199473Next
Add Reply New Topic New Poll