d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11951961971981994765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 8 2015 01:21am
Quote (-joey- @ 7 Jul 2015 17:12)
Jól be lehet osztani a szabadságokat hosszú hétvégékkel, ünnepnapokkal, tudsz csinálni 5-6-7 napokat úgy, hogy csak 2-3 napot kell kivenned hozzá.

Meg nekem pont az lenne a lényeg, hogy nem egy helyen lógatom a lábam két hétig, mert hamar megunom, hanem például péntek délután elugrok Párizsba és hétfő reggel jövök vissza dolgozni.


Utálok idegen helyen aludni, ezért nem szeretem a 3-4 napnál hosszabb nyaralásokat sem.
Ha megkapom a pozíciót, amire interjúztam, akkor meg néha ki kell mennem Németországba, néha meg Kaliforniába. De megmondtam, hogy annyira nem szeretem és annyira nem akarok gyakran menni, és pláne nem akarok sokáig maradni.


btw panaszkodtam, hogy semmi sem tetszik az aktuális helyemen és váltani akarok és kaptam egy ajánlatot jobb helyre (csendesebb), jobb projekt (világszintű n1. projekt), több fizetés cégen belül. Elég lol. azt hittem ilyen után szóba sem állnak az emberrel, erre meg minden jobb lett.
Most megint nem tudom, hogy elmenjek-e, kibaszottul izgalmas ez a cucc...

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 8 2015 01:24am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 8 2015 01:39am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 8 2015 01:40am
Quote (Senee @ Jul 7 2015 10:59pm)


én már ültem rajta ha a jackson-i six flagsben van, elég jó. sajnos csak 1x mert kurvanagy sor volt folyamatosan
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 8 2015 01:54am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 8 2015 08:40am)
én már ültem rajta ha a jackson-i six flagsben van, elég jó. sajnos csak 1x mert kurvanagy sor volt folyamatosan


igy ranezesre nem vonz, ahogy kb az egyik ilyen szar sem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 8 2015 04:14am
fu de kibaszott meleg van igy a belvarosban a betonon
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 8 2015 04:23am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 8 2015 11:14am)
fu de kibaszott meleg van igy a belvarosban a betonon


mért hempergőzöl a betonon
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jul 8 2015 04:26am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 8 2015 08:21am)
néha meg Kaliforniába. De megmondtam, hogy annyira nem szeretem és annyira nem akarok gyakran menni, és pláne nem akarok sokáig maradni.


Mér? Internet meg számítógép ott is van de ha meg kimész az utcára a világ legjobb gasztronómiájába botlasz ha jobban körülnézel vagy ránézel ilyen Gault Millau, Michelin Guide dolgokra az itthoni komcsi gondolkodású igénytelen kényszervállalkozók helyett akik ha értelmesek akkor is döglődnek a csóró vásárlók és undorító jogi/pénzügyi környezet miatt.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 8 2015 04:35am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 8 2015 08:54am)
igy ranezesre nem vonz, ahogy kb az egyik ilyen szar sem


do you even fun
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2015 04:36am
Quote (daneeka10 @ Jul 8 2015 10:26am)
Mér? Internet meg számítógép ott is van de ha meg kimész az utcára a világ legjobb gasztronómiájába botlasz ha jobban körülnézel vagy ránézel ilyen Gault Millau, Michelin Guide dolgokra az itthoni komcsi gondolkodású igénytelen kényszervállalkozók helyett akik ha értelmesek akkor is döglődnek a csóró vásárlók és undorító jogi/pénzügyi környezet miatt.


cp biztos jól érezné magát kaliforniában





a jobb alsó sarokban sütik a zsidókat :XD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 8 2015 04:39am
Quote (Senee @ Jul 8 2015 11:36am)
cp biztos jól érezné magát kaliforniában



http://3.1m.yt/b748d0luN.png

a jobb alsó sarokban sütik a zsidókat :XD


de ez nem celsius fok hanem fahrenheit
Go Back To Magyar Topic List
Prev11951961971981994765Next
Add Reply New Topic New Poll