d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev11951961971981993310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 3 2013 02:27am
Quote (cowding @ 3 May 2013 10:13)
45 secig nem tudsz kilépni az új instaceből
érdemes
http://www.youtube.com/watch?v=e4-7Galc45I


Jah, ez nekem is volt tegnap.
De nem haltam le.

This post was edited by Baleee on May 3 2013 02:27am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 3 2013 02:29am
Quote (Baleee @ May 3 2013 10:27am)
Jah, ez nekem is volt tegnap.
De nem haltam le.


ez most 1 uj modositas, vagy csak akkora laggot kapott?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 3 2013 02:30am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 3 May 2013 10:29)
ez most 1 uj modositas, vagy csak akkora laggot kapott?


Crashelt a server. Valamelyik egysege vagy dunno es gondolom akiket 'az hajtott', azokat baszta ki. En szerencsere varosban voltam.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 3 2013 03:04am
Most miről beszéltek :D
Crashelt mindenkit a szerver
Csak van egy olyan funkció, hogy ha belépsz egy területre onnan 45 másodpercig nem tudsz kilépni
Magyarán ha bemész, bent vagy 10 secet, kifagysz/logoutolsz a karakter még 35 secig ott lesz
Őt meg lebaszta 1 csonti
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 3 2013 03:06am
Quote (cowding @ May 3 2013 10:04am)
Most miről beszéltek :D
Crashelt mindenkit a szerver
Csak van egy olyan funkció, hogy ha belépsz egy területre onnan 45 másodpercig nem tudsz kilépni
Magyarán ha bemész, bent vagy 10 secet, kifagysz/logoutolsz a karakter még 35 secig ott lesz
Őt meg lebaszta 1 csonti


++
eleg specko eset
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 3 2013 04:13am
Quote (cowding @ 3 May 2013 11:04)
Most miről beszéltek :D
Crashelt mindenkit a szerver
Csak van egy olyan funkció, hogy ha belépsz egy területre onnan 45 másodpercig nem tudsz kilépni
Magyarán ha bemész, bent vagy 10 secet, kifagysz/logoutolsz a karakter még 35 secig ott lesz
Őt meg lebaszta 1 csonti


45 mpig nem tudok kilepni???? Hat ezt meg sosem tapasztaltam.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 3 2013 04:14am
Quote (Baleee @ May 3 2013 12:13pm)
45 mpig nem tudok kilepni???? Hat ezt meg sosem tapasztaltam.





Kitudsz, csak a karakter a szerveren még ottmarad, attól h te nem látod
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 3 2013 04:15am
Quote (cowding @ May 3 2013 09:04am)
Most miről beszéltek :D
Crashelt mindenkit a szerver
Csak van egy olyan funkció, hogy ha belépsz egy területre onnan 45 másodpercig nem tudsz kilépni
Magyarán ha bemész, bent vagy 10 secet, kifagysz/logoutolsz a karakter még 35 secig ott lesz
Őt meg lebaszta 1 csonti


logoutolok, visszalogok és belépek (ez nincs 10 mp), akkor mivan?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 3 2013 04:16am
Quote (sylke @ May 3 2013 12:15pm)
logoutolok, visszalogok és belépek (ez nincs 10 mp), akkor mivan?


Kérdezd Christ
De nekik serverdown volt kb 2 percig, az ugy nehéz
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 3 2013 04:17am
Quote (cowding @ May 3 2013 10:16am)
Kérdezd Christ
De nekik serverdown volt kb 2 percig, az ugy nehéz


amugyis miért van bent egy ilyen funkcio a gémben
Go Back To Magyar Topic List
Prev11951961971981993310Next
Add Reply New Topic New Poll