követeljük az új /care topic nyitását
Quote (sylke @ 29 Sep 2011 18:40)
ha nem pofátlankodsz bele, akkor epikus first, last, 50k postot csináltam volna
és akkor még ezekután megkérdezed, hogy miért utállak
akkor ide irom be
:DDD
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 29 2011 10:41am