d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1195196197198199257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Mar 19 2011 10:55am
Quote (Fej @ 19 Mar 2011 16:51)
én is így emlékeztem de páran mondták, hogy ca jobb, meg a legtöbb memory ca-s, ezért bízonytalanodtam el

amugy mikor toljuk le a hcl duelünket kriza? :D


hcnl
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Mar 19 2011 02:47pm
Quote (Vismajor @ Mar 19 2011 04:49pm)
ca max azér jó, mert ha lenullázod az ellen hpját és nem tudod eltalálni, akkor ha namelockal rádrepül és elkezd lőni megsebzi egy jégszilánk és megdöglik
de ez évente 2x fordul elő, a shiver meg több defet ad>


azert az nem olyan rossz, mikor az ama a ca boltja elől hajol el, a lövést meg beszopja
meg valami idiota azt is irta egyszer, hogy a kék sorcot jobban lehet látni a füvön
meg hogy a fagyott karik lassabban futnak

This post was edited by Csavardi_Samu on Mar 19 2011 02:48pm
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Mar 26 2011 08:26am
Most, hogy ilyen szépen itt a ladder vég mire érdemes elverni a runáimat? Gondoltam belegyúrom a holmi ladderes rúnaszavakba, mert sz*rért-h*gyért nincs kedvem eladni + lusta is vagyok kereskedni. Aztán max eladom zárás után ocsóért vagy megtartom, hogy nekem ilyen is volt ladderben (1-2 napig) :)

Milyen rúnaszavak eladhatóak nonladderben? van ott egyáltalán bármi "élet"? :)
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Mar 26 2011 08:30am
Quote (mikroman @ 26 Mar 2011 16:26)
Most, hogy ilyen szépen itt a ladder vég mire érdemes elverni a runáimat? Gondoltam belegyúrom a holmi ladderes rúnaszavakba, mert sz*rért-h*gyért nincs kedvem eladni + lusta is vagyok kereskedni. Aztán max eladom zárás után ocsóért vagy megtartom, hogy nekem ilyen is volt ladderben (1-2 napig) :)

Milyen rúnaszavak eladhatóak nonladderben? van ott egyáltalán bármi "élet"? :)


mit akarsz kirakni?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Mar 26 2011 08:33am
Quote (mikroman @ 26 Mar 2011 16:26)
Most, hogy ilyen szépen itt a ladder vég mire érdemes elverni a runáimat? Gondoltam belegyúrom a holmi ladderes rúnaszavakba, mert sz*rért-h*gyért nincs kedvem eladni + lusta is vagyok kereskedni. Aztán max eladom zárás után ocsóért vagy megtartom, hogy nekem ilyen is volt ladderben (1-2 napig) :)

Milyen rúnaszavak eladhatóak nonladderben? van ott egyáltalán bármi "élet"? :)


nl szarásig van mindennel, total perferct ladder only-s cuccok eladhatóak
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Mar 26 2011 08:37am
Quote (Akizk @ Mar 26 2011 02:33am)
nl szarásig van mindennel, total perferct ladder only-s cuccok eladhatóak


sokan br eznek meg dueleznek ott
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Mar 26 2011 08:39am
Quote (Coolface @ 26 Mar 2011 16:37)
sokan br eznek meg dueleznek ott


br=bot duel=perf itemek
pc 45 is kb 300fg 1 éve 450-500 volt
sok dupeolt szar lassan elpoofolt, már kb minden legit, nincs ára annak h a tiéd perm ect
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Mar 26 2011 08:40am
Quote (kriza @ Mar 26 2011 02:30pm)
mit akarsz kirakni?


ezer darabost total fehér puzzlet, de inkább reaml only rúnaszavakra gondolok ha csak diablo választható:)
van pár talált HR-em, meg kevésbé HR-em...

Kb mind kijöhet belőlük, vagy ha nem akkro veszek hozzájuk zodot vagy más hiányzót bagóért (azt hiszem zodon kívül van mindből, de a gyakoribb rúnaszavakhoz való tuti).
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Mar 26 2011 08:50am
Quote (mikroman @ 26 Mar 2011 16:40)
ezer darabost total fehér puzzlet, de inkább reaml only rúnaszavakra gondolok ha csak diablo választható:)
van pár talált HR-em, meg kevésbé HR-em...

Kb mind kijöhet belőlük, vagy ha nem akkro veszek hozzájuk zodot vagy más hiányzót bagóért (azt hiszem zodon kívül van mindből, de a gyakoribb rúnaszavakhoz való tuti).


oks

Quote (Akizk @ 26 Mar 2011 16:33)
nl szarásig van mindennel, total perferct ladder only-s cuccok eladhatóak


amugy ez
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 26 2011 08:51am
Quote (mikroman @ Mar 26 2011 02:40pm)
ezer darabost total fehér puzzlet, de inkább reaml only rúnaszavakra gondolok ha csak diablo választható:)
van pár talált HR-em, meg kevésbé HR-em...

Kb mind kijöhet belőlük, vagy ha nem akkro veszek hozzájuk zodot vagy más hiányzót bagóért (azt hiszem zodon kívül van mindből, de a gyakoribb rúnaszavakhoz való tuti).

Mivel nemlétrában inkább csak pvpznek, rakj ki ladder only rúnaszvakat, amik jók pvpre.
Faith vagy Grief.. ezekből csinálj jó sokat :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1195196197198199257Next
Closed New Topic New Poll