Quote (Vismajor @ Mar 19 2011 04:49pm)
ca max azér jó, mert ha lenullázod az ellen hpját és nem tudod eltalálni, akkor ha namelockal rádrepül és elkezd lőni megsebzi egy jégszilánk és megdöglik
de ez évente 2x fordul elő, a shiver meg több defet ad>
azert az nem olyan rossz, mikor az ama a ca boltja elől hajol el, a lövést meg beszopja
meg valami idiota azt is irta egyszer, hogy a kék sorcot jobban lehet látni a füvön
meg hogy a fagyott karik lassabban futnak
This post was edited by Csavardi_Samu on Mar 19 2011 02:48pm