d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1195819591960196119624765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 20 2016 02:08am
Jo latni hogy masok is kurvara raernek
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Oct 20 2016 02:21am
Quote (TrollBoss @ Oct 20 2016 09:40am)
hu azért ez erős kijelentés


nem erős kijelentés, nettó hazugság
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 20 2016 02:32am
Quote (DukeFrostler @ Oct 19 2016 03:07pm)
1 hetig kapalnal napi 12 orat mezitlab ahogy ok gyerekkoruktol kezdve mentot hivnal bazdmeg nem az orvosnal panaszkodnal hidd el nekem.

Quote (rapiddani @ Oct 19 2016 03:16pm)
2016van van, nem 1930

Quote (DukeFrostler @ Oct 19 2016 06:47pm)
Majd ha ven geci leszel es megkapod hogy nem 2016 van jusson ez eszedbe :thumbsup:


Akkor mi meg majd azt mondjuk, h ha 10 évig napi 18 órát raidelnél ahogy mi gyerekkorunktol kezdve mentöt kéne hivni bazdmeg nem az orvosnal panaszkodnál xD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 20 2016 02:41am
Quote (Taszilo.^ @ Oct 19 2016 08:15pm)
te meg syl szinten
hogy lehet valaki olyan rosszindulatu megkeseredett pesszimista fasz mint te, soha nem fogom megerteni


Quote (sylke @ Oct 19 2016 08:16pm)
szar volt a base


wow egy perszonális információ
ilyen tőled ritka mint a fehér holló

szóval te is másokat (részben akkor a szüleidet) hibáztatsz a bajaidért

This post was edited by Senee on Oct 20 2016 02:42am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 20 2016 02:52am
Quote (Senee @ 20 Oct 2016 09:41)
wow egy perszonális információ
ilyen tőled ritka mint a fehér holló

szóval te is másokat (részben akkor a szüleidet) hibáztatsz a bajaidért


reggelt karesz, megy még a diéta?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 20 2016 02:59am
Quote (Fej @ Oct 20 2016 09:52am)
reggelt karesz, megy még a diéta?


oh hi

megy, de már annyira sem szigorúan mint eddig
mert most 82 vagyok, mindenki mondja többet már nem kéne de a hasamon van még

most inkább az edzést variáltam át sokkal inkább erősítősre és úgy akarok bemenni 80kg alá, hogy közben a maradék zsír átalakul mind izommá
olyan 75kg a végső cél imo amihez adtam magamnak 8 hónapot (szóval elég könnyen meglesz).. jövő nyáron már nagyon jól fogok kinézni xd

ha bemegyek 80 alá akkor nyomok majd képet gyúrós topicba
egymásmellé rakvan a 2015.06.11. állapotot (109kg) meg a -80ast
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 20 2016 03:12am
Quote (Senee @ Oct 20 2016 10:32am)
Akkor mi meg majd azt mondjuk, h ha 10 évig napi 18 órát raidelnél ahogy mi gyerekkorunktol kezdve mentöt kéne hivni bazdmeg nem az orvosnal panaszkodnál xD


lol :thumbsup:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 20 2016 04:27am
Quote (Senee @ 20 Oct 2016 09:59)
oh hi

megy, de már annyira sem szigorúan mint eddig
mert most 82 vagyok, mindenki mondja többet már nem kéne de a hasamon van még

most inkább az edzést variáltam át sokkal inkább erősítősre és úgy akarok bemenni 80kg alá, hogy közben a maradék zsír átalakul mind izommá
olyan 75kg a végső cél imo amihez adtam magamnak 8 hónapot (szóval elég könnyen meglesz).. jövő nyáron már nagyon jól fogok kinézni xd

ha bemegyek 80 alá akkor nyomok majd képet gyúrós topicba
egymásmellé rakvan a 2015.06.11. állapotot (109kg) meg a -80ast


már több mint 20 kilót fogytál, lassan rámehetnél valami csaj projektre
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 20 2016 04:47am
Quote (Fej @ Oct 20 2016 11:27am)
már több mint 20 kilót fogytál, lassan rámehetnél valami csaj projektre


áh nem
volt 2 olyan failkodásom, hogy elgondolkodtam h ez tényleg nem nekem való
meg ezeket a szar géneket se kéne továbbvinni

és ez nem cry hanem reális belegondolás.... lehetne mondani, hogy ott a sok gyökér csöves aki a semmire rászüli azt veri is őket meg le se szarja én meg jobb lennék de nem... senki nem akarja elismerni h szar hanem mindenki inkább bizakodik meg fogadkozik... biztos ad majd az élet mást ha a csaj/feleség/gyerek fejezetre inkább azt mondom nnty .... ettől függetlenül ugyanúgy edzek majd tovább meg járok erre a képzésre azt ha azzal végzek mehetek a fősulira meg a spanyolt is tanulom tovább stb ... szóval nem hagyom el magam többet fizikailag meg szellemileg sem

bár ja nyilván érzi az ember meg szar sokszor, lenne rá igényem de akkor sem
megpróbálom elnyomni
mert ha lenne is csaj akkor annak is az lenne a következménye h jönnének a következő lépések azt azon kapom magam h rászültünk egy szerencsétlent erre a fos világra

+mivel nem kezdeményezek ezért azokat vonzom be akik rámenősebbek; dominánskodnának ami nekem nem kell
de az se kell h ne mondjon semmit csak mindenre bólogasson
meg amúgy is 30 leszek januárban, tiszta rohadás a lelkem; ha a korombeliek közül választok azoknak is ott a történetük, mindenki sérült össze-vissza de ha fiatalt választok az meg nem értene meg lófaszt se meg nem élt még és nem tudná hova tenni a szeretési igényemet meg etc
fos az egész
van egy csomó dolog a világon amivel lehet foglalkozni, nem is elég rá egy élet; majd lekötöm magam mással
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 20 2016 04:48am
slowpoke:(

This post was edited by lacketto on Oct 20 2016 04:49am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1195819591960196119624765Next
Add Reply New Topic New Poll