Quote (Fej @ Oct 20 2016 11:27am)
már több mint 20 kilót fogytál, lassan rámehetnél valami csaj projektre
áh nem
volt 2 olyan failkodásom, hogy elgondolkodtam h ez tényleg nem nekem való
meg ezeket a szar géneket se kéne továbbvinni
és ez nem cry hanem reális belegondolás.... lehetne mondani, hogy ott a sok gyökér csöves aki a semmire rászüli azt veri is őket meg le se szarja én meg jobb lennék de nem... senki nem akarja elismerni h szar hanem mindenki inkább bizakodik meg fogadkozik... biztos ad majd az élet mást ha a csaj/feleség/gyerek fejezetre inkább azt mondom nnty .... ettől függetlenül ugyanúgy edzek majd tovább meg járok erre a képzésre azt ha azzal végzek mehetek a fősulira meg a spanyolt is tanulom tovább stb ... szóval nem hagyom el magam többet fizikailag meg szellemileg sem
bár ja nyilván érzi az ember meg szar sokszor, lenne rá igényem de akkor sem
megpróbálom elnyomni
mert ha lenne is csaj akkor annak is az lenne a következménye h jönnének a következő lépések azt azon kapom magam h rászültünk egy szerencsétlent erre a fos világra
+mivel nem kezdeményezek ezért azokat vonzom be akik rámenősebbek; dominánskodnának ami nekem nem kell
de az se kell h ne mondjon semmit csak mindenre bólogasson
meg amúgy is 30 leszek januárban, tiszta rohadás a lelkem; ha a korombeliek közül választok azoknak is ott a történetük, mindenki sérült össze-vissza de ha fiatalt választok az meg nem értene meg lófaszt se meg nem élt még és nem tudná hova tenni a szeretési igényemet meg etc
fos az egész
van egy csomó dolog a világon amivel lehet foglalkozni, nem is elég rá egy élet; majd lekötöm magam mással