Quote (Vismajor @ Oct 19 2016 02:21pm)
Nővér mesélte, hogy hogy imádták gyurcsányt amikor bevezettéka vizitdíjat
szar volt a pénzzel baszakodni meg etc, de üresek voltak a várótermek, nem volt egy nyugger se
pontosan. Max ketten voltak elotted, most meg rendeles elott 1 oraval vannak elotted ennyien.