Quote (XxPiTyUkAxX @ 19 Oct 2016 14:21)
3_kibaszott_oraja ulok es varok a dokinal, majd behiv egy oregasszonyt aki utanam jott egy oraval es azt mondja "mindjart jövök draga gyözökem"
W t f
ne csodálkozz ezen, az összes nyugdijas orvoshoz jár minden reggel miután végzett a piacon
és persze a vároban probálnak egymásra licitálni hogy melyiküknek halálosabb a betegsége, miközben telipofával üvöltve röhögnek
aztán persze jön a szokásos "jaj ugye bemehetek maga elött, csak a gyogyszeremért jöttem" és aztán az ajto becsukodása után hallod ahogy elkezdi az orvosnak hogy JÁJ FERIKÉM HÁT HOL IS KEZDJEM