d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1195519561957195819594765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 19 2016 06:26am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 19 Oct 2016 14:21)
3_kibaszott_oraja ulok es varok a dokinal, majd behiv egy oregasszonyt aki utanam jott egy oraval es azt mondja "mindjart jövök draga gyözökem"

W t f


ne csodálkozz ezen, az összes nyugdijas orvoshoz jár minden reggel miután végzett a piacon
és persze a vároban probálnak egymásra licitálni hogy melyiküknek halálosabb a betegsége, miközben telipofával üvöltve röhögnek
aztán persze jön a szokásos "jaj ugye bemehetek maga elött, csak a gyogyszeremért jöttem" és aztán az ajto becsukodása után hallod ahogy elkezdi az orvosnak hogy JÁJ FERIKÉM HÁT HOL IS KEZDJEM
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 19 2016 06:34am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 19 2016 01:21pm)
3_kibaszott_oraja ulok es varok a dokinal, majd behiv egy oregasszonyt aki utanam jott egy oraval es azt mondja "mindjart jövök draga gyözökem"

W t f


en megmondtam
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 19 2016 06:40am
Quote (sylke @ Oct 19 2016 01:26pm)
ne csodálkozz ezen, az összes nyugdijas orvoshoz jár minden reggel miután végzett a piacon
és persze a vároban probálnak egymásra licitálni hogy melyiküknek halálosabb a betegsége, miközben telipofával üvöltve röhögnek
aztán persze jön a szokásos "jaj ugye bemehetek maga elött, csak a gyogyszeremért jöttem" és aztán az ajto becsukodása után hallod ahogy elkezdi az orvosnak hogy JÁJ FERIKÉM HÁT HOL IS KEZDJEM


Ez miért van minden kibaszott orvosi váróban így? Remélem szarul végzi a munkáját az orvos és egyre kevesebb nyugger lesz
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 19 2016 07:07am
Quote (anyd @ Oct 19 2016 01:40pm)
Ez miért van minden kibaszott orvosi váróban így? Remélem szarul végzi a munkáját az orvos és egyre kevesebb nyugger lesz


Mert eltoroltek a vizitdijat :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 19 2016 07:12am
Quote (lacketto @ Oct 19 2016 02:07pm)
Mert eltoroltek a vizitdijat :)


amíg volt vizitdíj akkor meg inkább meghaltak minthogy 300 ft-ot ki kelljen adniuk
xD
spórolni kell, kitudja mikor jönnek vissza az oroszok
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 19 2016 07:14am
Quote (anyd @ 19 Oct 2016 13:40)
Ez miért van minden kibaszott orvosi váróban így? Remélem szarul végzi a munkáját az orvos és egyre kevesebb nyugger lesz


Unatkoznak. Nem tudnak.otthon kivel beszélgetni, ott meg mindig van valaki
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 19 2016 07:20am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 19 2016 01:14pm)
Unatkoznak. Nem tudnak.otthon kivel beszélgetni, ott meg mindig van valaki


csak mondjuk vicces, hogy budakeszin 8tól van rendelés, de 6:30-ra oda kell menni, ha délelött akar végezni az ember
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 19 2016 07:21am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 19 2016 02:14pm)
Unatkoznak. Nem tudnak.otthon kivel beszélgetni, ott meg mindig van valaki


Nővér mesélte, hogy hogy imádták gyurcsányt amikor bevezettéka vizitdíjat
szar volt a pénzzel baszakodni meg etc, de üresek voltak a várótermek, nem volt egy nyugger se
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 19 2016 07:23am
Quote (lacketto @ 19 Oct 2016 15:07)
Mert eltoroltek a vizitdijat :)


szerintem ezek minden egyes alkalommal telitömik az orvos zsebét, szoval nem ettöl
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 19 2016 07:24am
szerintem 6-7 eve nem voltam a haziorvosomnal
Go Back To Magyar Topic List
Prev1195519561957195819594765Next
Add Reply New Topic New Poll